5000 TL monitör dahil sistem tavsiyesi

Aynen hocam. Paslanmışım biraz 3 4 haftadır sosyalde aktif değilim. Hemen toplayayım.
Corsair Vengeance 3000MHz DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2 adet.
Nasıl hocam?

Toplam 6427TL hocam.

Kasa PSU :(. 10100F ben baktımda bulamamıştım sinerjide varmış. H410M-F'de bayağı bir uygunmuş onu da öğrenmiş oldum :D.
Kasa ve PSU′nun ne kusurunu gördün Allah aşkına? Bundan daha iyi bir sistem çıkarmak imkansız gibi birşey. Kasa′nın hava akışı kötü değil, PSU 500W VX Plus olan model.

5269.66 TL. Ekipman olarak idare edecek şeyler alın, sonra iyisini alırsınız.

Kasa ve PSU′nun ne kusurunu gördün Allah aşkına? Bundan daha iyi bir sistem çıkarmak imkansız gibi birşey. Kasa′nın hava akışı kötü değil, PSU 500W VX Plus olan model.

En basitinden, sorunsuz bir SSD ve TN panel olmayan bir monitör koysan bile daha iyi bir sistem çıkıyor.

Kasanın önünde fan bulunuyor. Tam kapalı değil. İçindeki PSU'da idare eder. Bu bütçede bulacağınız en iyi kasadır.

Hocam kasanın önünde 12mm ve egzozunda 9mm fan var. Ayrıca Kasa'nın önü kapalı. Bir de alacak arkadaş çok eski durduğundan dolayı pek de bu Kasa'ya sıcak bakmaz. Ama fiyatına lafım yok. Bence @Conscious Klavye'den kısarak daha iyi bir kasa alabilir. Biraz daha iyi olsun.

Geri
Yukarı