5000 TL oyun sistemi önerisi

Doctor Huhuha

Hectopat
Arkadaşlar herkese selam, 1080P oyun için bir sistem almayı planlıyorum ama 4K ile de çoğu programda sıkıntı yaratmamalı. Yayın ve kodlama yaparken sıkıntı çıkarmayacak.

Bütçem 3000-5000 TL arası. Elimde Thermaltake V2 model bir kasa var aynı zamanda Zalman 600-LX bir güç kaynağı ve harddisk ( özelliklerini bilmiyorum) bulunmakta bunlar uyum açısından sorun yaratır mı buna göre değerlendirip öneri yaparsanız sevinirim aynı zamanda 3000 TL'nin altında da iş görecek sistemler çıkıyorsa benim için daha iyi olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
4K sıkıntı olur mu bilmem ama ona bakarsınız.
Ekran kartı 1660'da alabilirsin.
İşlemci'de bu da olur AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci | ITOPYA

.

.

.

.

.
Bu zamanda 3000 5000 TL arası zor oyun pcsi almak.

Hayır.3000 TL evet yapamazsın ama 5000 TL'ye güzel sistem olur yanlış bilgi vermeyin.

4K sıkıntı olur mu bilmem ama ona bakarsınız.
Ekran kartı 1660'da alabilirsin.
İşlemci'de bu da olur AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci | ITOPYA

.

.

.

.

.

Hayır.3000 TL evet yapamazsın ama 5000 TL'ye güzel sistem olur yanlış bilgi vermeyin.
Kusura bakma biraz geç cevap verebildim ama Kasaya ve güç kaynağına ihtiyacım yok ve acaba attıkların en uygun fiyatlılar mı?

Kusura bakma biraz geç cevap verebildim ama kasaya ve güç kaynağına ihtiyacım yok ve acaba attıkların en uygun fiyatlılar mı?

Akakçe sitesi ürünlerin en ucuz satıldığı yere yönlendirir. Bu sistem zaten güncel bir sistem fiyatları'da uygun. İşlemci şu an pahalı birkaç ay sonra 800-900 olacak daha yeni çıktı beklemenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı