5000 TL sistem toplama

Bütçe
3000-5000
Bak arkadaş sana 10. Nesil işlemci ve GTX 1650 Önermiş, daha iyisini bulamazsın RX570 Bile bu önerdiğinin yanında çok sönük kalır, Yalvarırım yapma böyle bir hata.

Hatta önerdiği sisteme ileride paran olur, 8GB Ram daha eklersin o derece güzel, Hadi gel bu fikrinden vazgeç.
Gerçekten parana yazık edersin, yapma lütfen.
Kendime değil zaten başkası için tasarım kodlama vs yapıyor fiyatı çok geldi biraz abi
Bir de GameGaraj güvenilir mi? Hiç alışveriş yapmadımda.

Kendime değil zaten başkası için tasarım kodlama vs yapıyor fiyatı çok geldi biraz abi
Bir de GameGaraj güvenilir mi? Hiç alışveriş yapmadımda.
GameGaraj, son derece güvenilir.

Üstte yazan bütçenizi aşmıyor, arkadaşın önerdiği sistem. Bütcenizi söylerseniz öneri yapabiliriz.

Üstte yazan bütçenizi aşmıyor, arkadaşın önerdiği sistem. Bütcenizi söylerseniz öneri yapabiliriz.

Toparladım onu alacağım yanlış karardan çevirdiğiniz için teşekkürler.

Bir de ben olmayacağım bir bilgisayarcı Windows indirip SSD ve harddisk takmak için ne kadar alır.

Toparladım onu alacağım yanlış karardan çevirdiğiniz için teşekkürler.

Bir de ben olmayacağım bir bilgisayarcı Windows indirip SSD ve harddisk takmak için ne kadar alır.
Hocam okurken ben delirdim burda aman diyim rx 560 a yönelmeyin
20-50 TL En fazla, Kararınızı çevirmeniz harika bir seçim oldu :)
Hocam sizde intihara giden birini ikna ediyorsunu sanki ben bile ikna oldum burda elimde olsa direk alıcam dediğinizi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı