5000 TL telefon tavsiyesi

Kararsızım bu mu https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...ram-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV000004YM97
Yoksa attığınız mı ya da üstteki arkadaşın attığı mı?

O bahsettiğiniz şeyi sadece Samsung haterlar söylüyor :D

S20 FE SD model (SM-G780G olan, SM-G780F olan model Exynos'lu almayın) bu bütçedeki en iyi telefondur, kamera yazılım performans olarak en iyisidir bu bütçede.
Kararsızım bu mu https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...ram-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV000004YM97

Bu modele yaklaşmayın bütçenize göre çok daha iyileri var. (Redmi Note 10 Pro'dan bahsediyorum)

4000 TL bütçeye A52, 5000 TL bütçeye S20 de SD. Bakın altini çiziyorum SD yani Snapdragon versiyonu.

Samsung bir yıl sonra çöp oluyor lafı hayatımda duyduğum en boş laf. 1500 TL'ye alırsan ne bekliyorsun ki? Bu cihazlar kesinlikle uzun ömürlü cihazlar.

1500 TL'ye alınan cihazlar bile 1 yıl sonra çöp değil Samsung'un 😅

Dostum son seçim sana ait. POCO F3 S20 FE'den biraz daha güçlü, Mi 10T kafa kafaya gidiyor ancak OneUI MIUI'dan çok daha kullanışlı ve stabil, Bu yüzden Samsung cihazları uzun süre sıkıntısız kullanabilirsin. Ayrıca ekranları genelde diğer telefonlara göre daha iyi. S20 FE'nin ekranı da bahsettiğim şekilde daha iyi.
Redmi Note 10 bu telefonlarla kıyaslandığında güçsüz kalıyor fakat kesinlikle kötü değil. Fiyat/performans açısından oldukça iyi.
Bu bilgilerle kıyaslama yapıp ihtiyacın olanı almalısın.

Eğer Samsung alacaksan mutlaka Snapdragon versiyonunu tercih et.

Dostum son seçim sana ait. POCO F3 S20 FE'den biraz daha güçlü, Mi 10T kafa kafaya gidiyor ancak OneUI MIUI'dan çok daha kullanışlı ve stabil, Bu yüzden Samsung cihazları uzun süre sıkıntısız kullanabilirsin. Ayrıca ekranları genelde diğer telefonlara göre daha iyi. S20 FE'nin ekranı da bahsettiğim şekilde daha iyi.
Redmi Note 10 bu telefonlarla kıyaslandığında güçsüz kalıyor fakat kesinlikle kötü değil. Fiyat/performans açısından oldukça iyi.
Bu bilgilerle kıyaslama yapıp ihtiyacın olanı almalısın.

Eğer Samsung alacaksan mutlaka Snapdragon versiyonunu tercih et.
Snapdragon Fe olan mı?

Snapdragon FE olan mı?

SM-G780G ürün kodlu olan model SD işlemcili model.
S20 FEnin 2 modeli var biri Exynos işlemcili biri Snapdragon işlemcili.
Exynos işlemcili olan nispeten sorunlu bu yüzden onu almayın asla.

SM-G780F ürün kodlu olan Exynos'lu model.
SM-G780G ürün kodlu olan model Snapdragon işlemcili model.

Google'a SM-G780G diye yazarsanız çıkar ancak isterseniz diye link bırakayım buraya:

SM-G780G ürün kodlu olan model SD işlemcili model.
S20 FEnin 2 modeli var biri Exynos işlemcili biri Snapdragon işlemcili.
Exynos işlemcili olan nispeten sorunlu bu yüzden onu almayın asla.

SM-G780F ürün kodlu olan Exynos'lu model.
SM-G780G ürün kodlu olan model Snapdragon işlemcili model.

Google'a SM-G780G diye yazarsanız çıkar ancak isterseniz diye link bırakayım buraya:
Şu an attıklarımızdan en iyisi bu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı