5000 TL'ye AMD mi Intel mi?

İşlemci için hangisi?

• AMD İşlemci

• İntel işlemci

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@Caner Uncu

Tabirin çok kabaca. Ryzen 5 2600 karşısında hangi İntel işlemci olduğunu bilmediğim için bu şekilde sordum. 1300 civarı bir para ayırabilirim işlemciye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunsa Intel, iş ise AMD.
Tek çekirdek gücü 14 nanometre olmasına rağmen Intel güçlü. Fakat AMD'nin işlemcilerin dizaynı ve kürekle çekirdek atması dolayısıyla çoklu çekirdek gerektiren işlerde güçlü kalıyor.
Bir nesil sonraki Intel işlemcileri nanometre düşürüp gelirse tadından yenmez.

Tabirin çok kabaca. Ryzen 5 2600 karşısında hangi İntel işlemci olduğunu bilmediğim için bu şekilde sordum. 1300 civarı bir para ayırabilirim işlemciye.

Aslında kabaca değil. Hakarette yok.

Sitemin temel kaynağı, forumda buna benzer sayısız konu ve içerik olması. Spesifik bir bilgi sunmadan karşılaştırma istiyorsunuz ki bu lafı duymanız çok normal.

Siz 5000 TL'ye sistem toplayacaksınız. Doğru mu anlıyoruz?

Aslında kabaca değil. Hakarette yok.

Sitemin temel kaynağı, forumda buna benzer sayısız konu ve içerik olması. Spesifik bir bilgi sunmadan karşılaştırma istiyorsunuz ki bu lafı duymanız çok normal.

Siz 5000 TL'ye sistem toplayacaksınız. Doğru mu anlıyoruz?

3 nokta ve cümlenin geri kalan kısmı gayet açık. Hiçbir şekilde bu tür konuşmaya hakkı yok. Bilgisizim ve soru soruyorum, soru sorarak hatalarımı anlıyorum ve yeni bilgiler ediniyorum, asıl bunda yanlış birşey yok. :)
Max 1300tl için 2600 yada 2600x alabilirsin.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı