5000 TL'ye AMD mi Intel mi?

İşlemci için hangisi?

• AMD İşlemci

• İntel işlemci

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Technopat AMD vs Intel.png

3 nokta ve cümlenin geri kalan kısmı gayet açık. Hiçbir şekilde bu tür konuşmaya hakkı yok. Bilgisizim ve soru soruyorum, soru sorarak hatalarımı anlıyorum ve yeni bilgiler ediniyorum, asıl bunda yanlış birşey yok. :)

Tabi ki bilgi edinmek hakkınız ama araştırma yapmakta gelişme açısından önemlidir. Başlığı biraz değiştirelim, içeriğe de bu yazdığınız cümleler kapsamında bir şeyler koyalım. Fark ettiniz mi? Daha açıklayıcı oldu. Etkiye, tepki.

Neyse. Soruma cevap alamadım. 5000 tl için sistem mi toplanacak?

Tabi ki bilgi edinmek hakkınız ama araştırma yapmakta gelişme açısından önemlidir. Başlığı biraz değiştirelim, içeriğe de bu yazdığınız cümleler kapsamında bir şeyler koyalım. Fark ettiniz mi? Daha açıklayıcı oldu. Etkiye, tepki.

Neyse. Soruma cevap alamadım. 5000 tl için sistem mi toplanacak?

Her neyse, evet.

Bu bütçeye alınacak işlemciler 3100/10100 olur bu ikisi arasından da 10100 daha önde 10100-1650S bir sistem toplanabilir. Yayin yapacaksaniz 2600 de düşünebilirsiniz ama düz oyun için önermem.

Her neyse, evet.

Şu linkten:
Güç Kaynağı - Zalman 550W olarak değiştirilirse bütçeyi aşmamış olursunuz. Ancak çift kanal RAM'i kesinlikle önereceğim. GeIL RAM'leri 8x2 olarak seçtiğinizde 153,31 TL fazla çıkıyor ama değer. GTX 1660 Super içeren bir sisteminiz olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı