5000TL'ye Hangi Konsol Alınmalı?

BeratCatal

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kadar bütçeye sahibim sence hangi konsolu aliyim? Xbox Series S ile PlayStation 4 arasında kaldım. Şimdi Xbox Series S yeni nesil bir konsol ama ileride Xbox'a ne gibi yeni nesil oyunlar çıkacak bilemiyoruz.

PlayStation tarafında en çok oynamak istediğim oyunlar The Last of Us 2 ve Uncharted4 gibi oyunlar oynayacağım. İleride PlayStation 4'e The Last of Us 3 ve Uncharted 5 gibi oyunlar PlayStation 4'e gelir mi? Bunu bilmiyoruz ama hiç bu oyunları oynamadım ve oynamak çok istiyorum. Xbox Series S gelecek oyunları da merak ediyorum sence hangi konsolu aliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
5000 liran varsa biraz daha bekleyip ps5 digital alabilirsin. Şuanda ps4 lere 2000 lira falan verirsin eğer satın alırsan. Yurt dışında 200 euro gibi bir fiyatı varmış. Tanıdık falan varsa oradan getirmeni tavsiye ederim.

Oyunlara fiyat yeticek mi? :D
Ağzım açık kaldı hocam . Plan iptal PS4 PRO oyunlu versiyonu varsa alabilirsiniz .
ya da

Nintendo Switch

Edit: Direkt başlığı görüp cevap yazmışım artık ne kadar Nintendo Fanboy'u olduğumu anlayın. Bence XBOX Series X iyi bir tercih.

Geri
Yukarı