500TL mekanik klavye önerisi

Trolololo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 500TL. Mekanik klavye istiyorum. Red Switch olması önemli çünkü daha çok geceleri oynayan bir insanım. Aklımda MSI Vigor GK50 Elite var ama belki daha uyguna daha iyi klavyeler vardır diye düşünüyorum, sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu arada Red Switch yerine alabileceğim farklı bir Switch modeli var mıdır? Bildiğim kadarıyla Red Switch'ler sessiz ama clicky hissiyatını Blue Switch kadar veremiyormuş. Hem clicky hem de sessiz bir model var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bütçem 500TL. Mekanik klavye istiyorum. Red Switch olması önemli çünkü daha çok geceleri oynayan bir insanım. Aklımda MSI Vigor GK50 Elite var ama belki daha uyguna daha iyi klavyeler vardır diye düşünüyorum, sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu arada Red Switch yerine alabileceğim farklı bir Switch modeli var mıdır? Bildiğim kadarıyla Red Switch'ler sessiz ama clicky hissiyatını Blue Switch kadar veremiyormuş. Hem clicky hem de sessiz bir model var mıdır acaba?
Brown Switch'ler blue ve red karışımı diye biliyorum onlara bakabilirsiniz.

Gk 50 Elite 600 TL onu da alabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla Red Switch'ler sessiz ama clicky hissiyatını Blue Switch kadar veremiyormuş. Hem clicky hem de sessiz bir model var mıdır acaba?

Hem clicky hem de sessiz model istiyorsanız Brown Switch bakmanız lazım. Türkiye'de pek bulunmuyor, bu bütçede inca gibi markalarda var.
Outemu Red Switch.

Bütçeyi 99 TL aşabilirseniz:

Bunun dışında clicky ve sessiz bir klayve Türkiye'de yok diye biliyorum. Yurt dışından alabilirseniz MK61 veya GK61'i brown switch olarak almanızı öneririm.

Geri
Yukarı