R5 2600X GTX 1080 sisteme Hackintosh önerisi

acewhisper

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, sistemim şu şekilde:
R5 2600X.
ASUS B450M-A
8 GB G.Skill RAM.
250GB Samsung EVO 850 SSD.

Bu sisteme hangi macOS uygundur ve EFI dosyası için yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak High Sierra ile bir dene tecrübe açısından.
Sonra sürüm yükseltiriz dilersen.

Ben ilk seferden Somona ile başladım ama duvar kâğıdı beyaz dı göstermiyortdu duvar kâğıdını şimdi Monterey yaptım High Sierra eski bir sürüm olduğundan çok sıcak bakamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Patch vs. ile GPU'yu tanıtabilir, oda pek tat vermeyebilir, onun için söylemiştim ilk HS olarak. Sorunsuz montery kurdun mu yani?

Evet kurdum ancak çok fazla kasıyordu sistemde sebebini anlayamadım High Sierra deneyeceğim bir de şu var EFI kısmından hangi EFI'yi seçmem lazım galiba EFI'den dolayı kasıyor olabilir mi diye düşündüm mümkün müdür,*

Evet, kurdum. Ancak çok fazla kasıyordu sistemde sebebini anlayamadım. High Sierra deneyeceğim bir de şu var. EFI kısmından hangi config dosyasını seçmem lazım? Galiba seçtiğim EFI'den dolayı kasıyor olabilir mi diye düşündüm. Mümkün müdür?

Hazırlamış olduğum EFI'yi deneyin.

EFI'yi indirdiğinizde Winrar ile klasöre çıkartın.

Evet kurdum ancak çok fazla kasıyordu sistemde sebebini anlayamadım High Sierra deneyeceğim bir de şu var EFI kısmından hangi EFI'yi seçmem lazım galiba EFI'den dolayı kasıyor olabilir mi diye düşündüm mümkün müdür,*
EFI'den kasmıyor. HS yükleyin sonra bildirin Nvidia GPU'yu yüklemeyi tarif edelim.

EFI'den kasmıyor. HS yükleyin sonra bildirin NVIDIA GPU'yu yüklemeyi tarif edelim.

İlettiğiniz HS sürümü ile balenaEtcher ve Win32 Disk Imager ile formatladım ancak sistemi boot edemedim buradaki imajı indirdiğimde de diskleri silip kurulum esnasında sonlara geldiğinde hata veriyor disk bağlantısı kesildi diyor.

İlettiğiniz HS sürümü ile balenaEtcher ve Win32 Disk Imager ile formatladım ancak sistemi boot edemedim buradaki imajı indirdiğimde de diskleri silip kurulum esnasında sonlara geldiğinde hata veriyor disk bağlantısı kesildi diyor.

Şu anda macOS HS'yi kurdum sonrası için yapılacaklar nelerdir? İnternete bağlanılamıyor şu anda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı