500TL'ye telefon önerisi

Bütçe
500TL

BeylerBeyi21

Decapat
Daha fazla  
Herkese hayırlı günler dilerim. Benim elimde bir tane Samsung Galaxy A10S vardı. Kullanıyordum memnundum ama geçtiğimiz hafta telefon bozuldu. Bende elimde 500TL gibi bir bütçe var. Çok beklentim yok oyunları bilgisayarda oynuyorum zaten. Baktım Samsung S4, LG G3, LG g2, Samsung S4 mini, Samsung S3 ve S3 mini vb. telefonlar var. Sizin önerilerinizide almak istedim. Sizce 500TL'ye hangi telefonu alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese hayırlı günler dilerim. Benim elimde bir tane Samsung Galaxy A10s vardı. Kullanıyordum memnundum ama geçtiğimiz hafta telefon bozuldu. Bende elimde 500TL gibi bir bütçe var. Çok beklentim yok oyunları bilgisayarda oynuyorum zaten. Baktım Samsung S4, LG G3, LG g2, Samsung S4 mini, Samsung S3 ve S3 mini vb. telefonlar var. Sizin önerilerinizide almak istedim. Sizce 500TL'ye hangi telefonu alabilirim?

S4 öneririm.

Herkese hayırlı günler dilerim. Benim elimde bir tane Samsung Galaxy A10S vardı. Kullanıyordum memnundum ama geçtiğimiz hafta telefon bozuldu. Bende elimde 500TL gibi bir bütçe var. Çok beklentim yok oyunları bilgisayarda oynuyorum zaten. Baktım Samsung S4, LG G3, LG g2, Samsung S4 mini, Samsung S3 ve S3 mini vb. telefonlar var. Sizin önerilerinizide almak istedim. Sizce 500TL'ye hangi telefonu alabilirim?

Casper vs gibi markaların 4gb ramli telefonları bu fiyatlara rahat bulunabiliyor tam model aklıma gelmiyor ama kat kat iyi bir tercih olacaktır. Daha önce Elime A1 modeli geçmişti ben de 400 TLye 2. el almıştım uzun yıllar kullandım parçası vesaire çok ucuz oluyor.

Motorola al bence o fiyatta ki akıllı telefonlarla kafayı yersin.

Diğerleri hakkında bilgim yok lakin S4 kronik sorunu olan bir telefon. Annem yıllarca kullandı; batarya şişmesi mi dersin, 5 dakikalık kullanımda ısınma sorunları mı dersin, hepsi var. Çıktığı zaman 2100 TL civarı fiyatlarda almıştık ama yeni batarya, gerekli değişimler derken yıllarca telefonun kendi ederi kadar değişimle uğraştık.

Alınmaz demiyorum ama aklında bulusun.
Ayrıca S4'ün ekranının benim telefondan iyi olmasını bir nebze kıskanıyorum ama bu da kötü değil :D

Galaxy s4 s5 yada s5 mini olabilir. Sakın lg alma çünkü onlar kronik sorunlu anakartları hep bozuluyor. Hatta benim iki tane lg g3 üm vardı onlardan bir tanesi mavi ekran diğeri de bootloop yapıyordu. Samsung s4 mini s3 mini s3 falanda alma çünkü onlarda android 4 yüklü ve 24 ekim 2023'te whatsapp 4.4 ve altı cihazlarda desteği bitiriyor.Telefon alırken android sürümüne bakmanı öneririm.

Whatsapp: 24 Ekim 2023’ten itibaren yalnızca Android OS 5.0 ve daha yeni Android sürümleri desteklenecek.

Diğerleri hakkında bilgim yok lakin S4 kronik sorunu olan bir telefon. Annem yıllarca kullandı; batarya şişmesi mi dersin, 5 dakikalık kullanımda ısınma sorunları mı dersin, hepsi var. Çıktığı zaman 2100 TL civarı fiyatlarda almıştık ama yeni batarya, gerekli değişimler derken yıllarca telefonun kendi ederi kadar değişimle uğraştık.

Alınmaz demiyorum ama aklında bulusun.
Ayrıca S4'ün ekranının benim telefondan iyi olmasını bir nebze kıskanıyorum ama bu da kötü değil :D
Haklısınız. Elimde 2 adet s4 var. Bunları bir retro game konsoluna dönüştürmek istemiştim. Ancak ne kadar yeni batarya alsam hep batarya şişmesi sorunuyla karşılaştım.
İlk çıktığı zamanlarda böyle değildi en son android sürümlerinde sanırım aşırı güç sorunları yaşadığından böyle oluyor.

Fırsat bulursam lineageos yükleyip birde öyle deneyeceğim.

Geri
Yukarı