50cc kullanılır mı?

Ben kullandım bir dönem. Yeni moda olduğu zamanlardı. Vitesli olursa performansı bir tık daha iyi oluyordu. Trafiğe anca ayak uyduruyor ve trafiğin 70+ hızlarda aktığı yerlerde tam bir işkenceydi. Ama o zamanları özlemiyor değilim bazen. Evet bazen adamı geriyordu ama keyifliydi. Yakıtı koklardı ve B ehliyet ile sürebiliyordum. Biraz sakin trafikte gülümseme ile yol alırdım resmen. :)

Kullanılabilir mi kullanılabilir fakat şehir içi maksimum 10-15 km mesafe olarak daha arkadaşların dediği gibi yokuş ve yoğun trafikte çok yorar, ayrıca 50CC olan motorun 125CC motor kiti vardır bu da aslında yetmediğinin kanıtı olarak gösterilebilir.

Kullanılabilir mi kullanılabilir fakat şehir içi maksimum 10-15 km mesafe olarak daha arkadaşların dediği gibi yokuş ve yoğun trafikte çok yorar, ayrıca 50CC olan motorun 125CC motor kiti vardır bu da aslında yetmediğinin kanıtı olarak gösterilebilir.

Evet daha küçük ve yokuşun fazla olmadığı illerde iyi olabilir ama İzmir, Ankara, İstanbul gibi yerlerde kullanılmaz.

Ekstra bir ehliyet gerekmediği için ve şehir içinde kullanmak istediğimden dolayı 50cc'lik modellere bakıyorum fakat 50cc olması biraz korkutuyor. Kullananlar varsa görüşlerini aktarırlar mı? Model fark etmeksizin.
Büyük bir sehirdesiniz yani İstanbul, ankara, izmir tarzı şehirlerde yaşıyorsanız mantıksız olur. Ama erzurum,samsun,trabzon gibi yerlerde belki mantıklı olabilir.
Büyük bir sehirdesiniz yani İstanbul, ankara, izmir tarzı şehirlerde yaşıyorsanız mantıksız olur. Ama erzurum,samsun,trabzon gibi yerlerde belki mantıklı olabilir.
Antalyada kullanılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı