512 x2 MB RAM sistem yükseltme

Emirhan Yaldız

Hectopat
Daha fazla  
Hocam öncelikle herkese iyi geceler. Ben Adana'da oturuyorum. Bilgisayar donanımı hakkında fazla bi bilgim yok ama elimdeki bilgisayar 4 yıllık eski bi bilgisayar 126 MB ekran kartı 2 tane 512 MB RAM ileri vardı. Okul olmadığı zamanlar çalışıp uygun fiyata bi 2. El 1 GB ekran kartı aldım biliyorum kotu ama öğrenciyim okul ev is derken maddiyat yetmiyor. Simdi ise aklımda 4 GB RAM almak var ama biraz soruşturdum kaldırmaz tarzında bi konuşmalar geziyor. Benim de kasam biraz eski olunca guvenemedim. O yüzden sizin gibi bu isin ilmini bilenlere sormak istedim kaldırır mı? Bi 2 hafta önce arkadaştan 2 GB RAM aldım denemek için ve çok güzel bi şekilde açtı hatasız. Bunu 4 GB'a çekebilir miyim? Kasada 2 soket yeri var size bunu sormak istiyorum. Cevaplarınızı en kısa zamanda bekliyorum.

Bu arada ben Adananın bi ilçesinde oturduğum için ve öğrenci olduğum için imkânların kısıtlı 0 eşya alamam. 2 el olarak alacam RAM'leri de burada bulmak biraz kısıtlı. Elinde varsa boşta RAM olan 2 el öğrenci indirimi yaparsa bana hemen almak isterim. Hem elinizde bosa durmasın hem benim işim görülsün. Eğer bana böyle bi iyilik yaparsanız simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı