532 km ile hız rekoru Tuatara'da

Önemli olan o gücü çekişteki tekerleklere ne kadar verebildiği. Dyno verilerinin büyük kısmı hatalı çıkar, özel bir eğitim ve gelişmiş bir teçhizat istiyor "gerçek" aktarım gücünü ölçmek. Motor 1500 beygir olabilir ancak o gücün önemli bir kısmı ısı enerjisi olarak, bir kısmı da aktarım organlarında boşa gidiyor. Yine de o tür araçlar manuel şanzımanla herkesin eline verilmemeli, her insan o kadar farkındalık ya da yetenek sahibi değil.

@326001 Bu aracın incelemesini yapmak için babanın serveti bu arabaya yetsin, ben seni ortadan kaldırıp yerine geçerim evlat olarak. :D
Bu araba kaç milyon dolar? :D

US MSRP olarak 1.6 milyon dolar başlangıç fiyatı. Buraya getirsen TL olarak 50 milyon falan işte.

@326001 Bu aracın incelemesini yapmak için babanın serveti bu arabaya yetsin, ben seni ortadan kaldırıp yerine geçerim evlat olarak. :D
Sana iyi bir haberim var. :D
Şaka bir yana, babama ait evleri arsaları filan satınca alınır mı, bilemem ama, üstüne fabrikayı koysak, üstüne para bile kalır.
Artık yolda daha şüpheci bir şekilde yürüyeceğim. :D

Babanın adını ver sen bana, ona reddedemeyeceği bir teklif yapacağım.

44a72686456ad4b8eed39c3147c54e85.jpg

Sana iyi bir haberim var. :D
Şaka bir yana, babama ait evleri arsaları filan satınca alınır mı, bilemem ama, üstüne fabrikayı koysak, üstüne para bile kalır.
Artık bagajda karpuz satarsınız :D Bombardier fazla geldiyse Cessna da olabilir bak :D

indir.jpeg

Geri
Yukarı