533 Milyon Facebook Kullanıcı Bilgisi Sızdırıldı

Özelden atabilir misiniz hocam?

Hocam o atarsa bana da atabilir misiniz?
Düşündüm de, herkes için buraya base64 formatıyla encode ederek paylaşmak en mantıklısı. (Mantıken linki paylaşmış olmuyorum :) )Eğer linki görmek istiyorsanız Google'da "base64 decode" olarak aratın ve aşağıda verdiğim metni oraya yapıştırıp "decode" tuşuna basın. Buraya tıklayarak da gidebilirsiniz. Ortaya çıkan linki tarayıcınıza yapıştırırsanız sizi torrent yazılımına yönlendirir. Olmazsa direkt torrent yazılımınıza girerek indirmeyi başlatabilirsiniz.
Kod:
[CODE title="base64"]bWFnbmV0Oj94dD11cm46YnRpaDowNTk1MjczYWI2NzRlMDUxMzFhNzU3ZjY5ZjQ5NGE0Mjg1YjQyOWFhJmRuPUZhY2Vib29rJTIwTGVhayUyMCU1QjIwMTklNUQlNUI1MzNNJTIwUmVjb3JkcyU1RCU1QjEwNiUyMENvdW50cmllcyU1RA==[/CODE]
İndirirseniz diğerleri için seedlemeyi unutmayın :)
Umarım bu forum için risk teşkil etmiyordur.

Düşündüm de, herkes için buraya base64 formatıyla encode ederek paylaşmak en mantıklısı. (Mantıken linki paylaşmış olmuyorum :) )Eğer linki görmek istiyorsanız Google'da "base64 decode" olarak aratın ve aşağıda verdiğim metni oraya yapıştırıp "decode" tuşuna basın. Buraya tıklayarak da gidebilirsiniz. Ortaya çıkan linki tarayıcınıza yapıştırırsanız sizi torrent yazılımına yönlendirir. Olmazsa direkt torrent yazılımınıza girerek indirmeyi başlatabilirsiniz.
Kod:
[CODE title="base64"]bWFnbmV0Oj94dD11cm46YnRpaDowNTk1MjczYWI2NzRlMDUxMzFhNzU3ZjY5ZjQ5NGE0Mjg1YjQyOWFhJmRuPUZhY2Vib29rJTIwTGVhayUyMCU1QjIwMTklNUQlNUI1MzNNJTIwUmVjb3JkcyU1RCU1QjEwNiUyMENvdW50cmllcyU1RA==[/CODE]
İndirirseniz diğerleri için seedlemeyi unutmayın :)
Umarım bu forum için risk teşkil etmiyordur.
Hocam ben anlamadım. Direkt özelden atar mısınız?

Hocam halihazırda var. Benim için hiç problem değil. Sürekli bir kullanım halindeyiz.

Hocam bu siteye şu kodu kopyalayıp decode deyin. Otomatik olarak oradan çıkan linki Google tarayıcıya yapıştırın.

Kod:
bWFnbmV0Oj94dD11cm46YnRpaDowNTk1MjczYWI2NzRlMDUxMzFhNzU3ZjY5ZjQ5NGE0Mjg1YjQyOWFhJmRuPUZhY2Vib29rJTIwTGVhayUyMCU1QjIwMTklNUQlNUI1MzNNJTIwUmVjb3JkcyU1RCU1QjEwNiUyMENvdW50cmllcyU1RA==

Engelli olan site hangisi?

Hocam, link atarsam ban yerim belki ondan korkuyorum fakat 4chan... Du sanırım.

1617726923797.png

Facebook Kullanıcı Bilgisi

Ad-soyad, konum, telefon, e-posta adresi dahil 500 milyondan fazla Facebook kullanıcı bilgisi internete sızdı. Facebook yine bir güvenlik ihlali skandalı ile gündemdeki yerini aldı. Son olarak, düşük seviyeli bilgisayar korsanlığı forumundaki bir kullanıcı tarafından yüz milyonlarca Facebook kullanıcı bilgisi paylaşılmış durumda. Ortaya çıkan veriler arasında 106 ülkeden 533 milyondan fazla kullanıcının Facebook kimliği, telefon numarası, […]

Devamı: 533 Milyon Facebook Kullanıcı Bilgisi Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Benim bilgiler her yerde. Sıkıntı etmiyorum artık.

Hocam, link atarsam ban yerim belki ondan korkuyorum fakat 4chan... Du sanırım.

Eki Görüntüle 960954
Hayır bundan ban yemezsiniz diye düşünüyorum. Evet 4chan kapalı, zaten genelde güzel işlerin de pislik işlerin de döndüğü bir site ve bu linkin de orada paylaşılmış olması bizleri şaşırtmamalı.

Geri
Yukarı