540 TL'ye GTX 780 Alınır mı?

Bence alma çünkü yeni mimariler çıktı onun yerine GTX 1050 alabilirsin. Bence bundan daha düşüğüne para verilmez. Mimariden kastım gtx 980 ile gtx 1060 aynı performansı veriyor neredeyse. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Bence alma çünkü yeni mimariler çıktı onun yerine GTX 1050 alabilirsin. Bence bundan daha düşüğüne para verilmez. Mimariden kastım gtx 980 ile gtx 1060 aynı performansı veriyor neredeyse. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
ama dediğiniz bence yanlış çünkü gtx 780 eski olmasına rağmen rx 470 ayarında bir kart

Zamanın uzun olması kartı eskitmez. Tam yük altında kullanım kartı eskitir. İçin rahat olsun on numara kaçırma bence.
Saolun arkadaşlar çok yardımınız dokundu alıyorum kartı

1050 mi? 780 1050'yi havada karada ezer. 4 yıl kullanılması biraz sıkıntı tabii. Eğer hala sağlamsa sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama önce bir test yaptır.

Bir bitmediniz! GTX 1050 fiyatına hatta birazcık daha ucuza, GTX 1050'nin neredeyse "iki katı" performans veren kartı almak varken, neden halen güncellikten söz ediyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı