55.000 TL RTX sistem önerisi

NoxyOfficial

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Radeon R7 240
AMD Athlon 200GE
A320M-S2H-CF
8 GB
Merhaba, şu an para biriktiriyorum ve inşallah 2-3 ay içerisinde 60.000 TL biriktireceğim.
Kullandığım bilgisayar çok eskidi bende yenisini alacağım. RTX olmasını önemsiyorum. Bütçe esneyebilir. Toplamak ile uğraşmak istemiyorum hazır olursa daha iyi olur. Aşağıda linkini bıraktığım PC nasıldır? Daha iyi önerilerinizi sunarsanız mutlu olurum.

Not: Monitör, klavye ve farem hazır.

Not: Bütçeye 55.000 dememin sebebi başka bir şey alacak olmam ancak ondan kısabilirim.

Merhaba, şu an para biriktiriyorum ve inşallah 2-3 ay içerisinde 60.000 TL biriktireceğim.
Kullandığım bilgisayar çok eskidi bende yenisini alacağım. RTX olmasını önemsiyorum. Bütçe esneyebilir. Toplamak ile uğraşmak istemiyorum hazır olursa daha iyi olur. Aşağıda linkini bıraktığım PC nasıldır? Daha iyi önerilerinizi sunarsanız mutlu olurum.

Not: Monitör, klavye ve farem hazır.

Not: Bütçeye 55.000 dememin sebebi başka bir şey alacak olmam ancak ondan kısabilirim.

Hocam, toplamanızı öneririm:

Sistem toplamada çok tecrübeli değilim, hatam varsa arkadaşlar düzeltsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam,toplamanızı öneririm :

Sistem toplamada çok tecrübeli değilim, hatam varsa arkadaşlar düzeltsin.
O işlemciye o anakart olmaz. AM4 sokete intel işlemci takamazsın. AMD bir işlemci taksan da böyle bir sistem için çok düşük seviye bir anakart olur o.

O işlemciye o anakart olmaz. AM4 sokete Intel işlemci takamazsın. AMD bir işlemci taksan da böyle bir sistem için çok düşük seviye bir anakart olur o.

Sağ olun hocam, dediğim gibi çok tecrübeli değilim, oturacak inşallah, öneriniz nedir peki? Arkadaş için düzenleyelim.

Toplamayı önermişsiniz uğrasmak istemedim ama olabilir neden olmasın. Güzel önerileriniz varsa bekliyorum.

* AMD 5950X.
* TUF 3090 Ti.
* 32 GB 3600 MHz C16 RAM G.Skill
* ASUS STRIX croshair VIII Hero anakart.
* Samsung 980 Pro 2 TB SSD.
* ASUS STRIX 1000G 1000W PSU.
* ASUS Helios kasa.
* NZXT X73 RGB sıvı soğutma.
* Creative AE-7 ses kartı.
* Lian Li strimer Plus set.

Hepsi kutulu garantili 65 bine bırakırım.

2. el istemiyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı