₺55 kasa fanı önerisi

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Bugün aynı konunun benzerini RGB fan için açmıştım ama bu fiyata çok iyi bulunmuyor galiba. Hem RGB hem normal fan önerilerinize açığım. Şu anda kasamda hiç fan yok. 2 tane almayı düşünüyorum. Soğutması iyi, fiyat/performans önerirseniz sevinirim. Dış görünüş neredeyse hiç önemli değil benim için. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata aldığın ürün seni memnun etmeyebilir.

Hocam kasa önerisi olarak açtığım bir konu var bugün içinde. Orada kasamın fotoğrafı var bir bakarsanız. Bu fanları beni 3-4 ay götürsün diye alacağım. Şimdi kasamı alayım fan mı alayım tereddütte kaldım.

Hocam bunun fiyatı 130'dan 40'a düşmüş sipariş edince fan geleceğine emin miyiz? Eğer eminseniz hemen şimdi 2 tane sipariş edeceğim. :D
Bende indirim gözükmüyor da olsa da gerçek ederi anca 50TL falanmıştır biliyorsun halkımız sahte indirim yazmayı çok seviyor. Ama dediğim gibi ben bilgisayar malzemelerini hep buradan alırım 1 günde kargolarlar normalde. Bu fiyat aralığındaki tüm fanlar az çok aynı sadece şeffaf plastik olanlardan kaçının yeter diğerleri işinizi görecektir.

Bende indirim gözükmüyor da olsa da gerçek ederi anca 50TL falanmıştır biliyorsun halkımız sahte indirim yazmayı çok seviyor. Ama dediğim gibi ben bilgisayar malzemelerini hep buradan alırım 1 günde kargolarlar normalde.

Anladım. Hocam şu an Dark Solid daha çok öne çıkıyor forumlara baktığımda. O da 40-50₺ arası. Muhtemelen onu alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı