55 Mbps altyapıda 24 Mbps almak normal mi?

Watch1q

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Almış olduğum hız değerleri normal mi sizce? Altyapım 55 Mbps kadar destekliyor ama bugün itibari ile bu hıza düştü hızım.

Değerlerim ekte gösterildiği gibidir.

Kulanmakta olduğum paket 50 Mbps yalın HiperNet düne kadar 34 35 arası hız alıyordum gün itibarıyla altyapı çalışmaları bölgede genel arıza adı altında çalışma olduğunu yazıyordu uygulamada internet kesintisi oldu 5 10 dk sonra geldi ve hız bu şekil.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-06 184407.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-06 184407.png
    7,5 KB · Görüntüleme: 33
  • Ekran görüntüsü 2023-11-06 184506.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-06 184506.png
    18,1 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba. Almış olduğum hız değerleri normal mi sizce? Altyapım 55 Mbps kadar destekliyor ama bugün itibari ile bu hıza düştü hızım.

Kulanmakta olduğum paket 50 Mbps yalın HiperNet düne kadar 34 35 arası hız alıyordum gün itibarıyla altyapı çalışmaları bölgede genel arıza adı altında çalışma olduğunu yazıyordu uygulamada internet kesintisi oldu 5 10 dk sonra geldi ve hız bu şekil.

Wi-Fi adaptörün ne? Kablolu musun? Mesafen ne?

Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Daha bilgilendirici olur.

Altyapı çalışması varsa gitgeller olur hocam. Benimde paketim 50 mbps geçen haftalarda git gel oluyordu.

Türkiyemizde her şey mümkün. Ilk etapta mh ara oradan düzeltirler. Olmazsa tekrar yaz buraya.

15 dk önce aradım hız degerlerimi guncellediklerini söylediler modemi kapatıp 15 dk sonra açmamı söylediler şimdi açtım deneyeceğim. Sürekli böyle oluyor hızım düşüyor hep.

Altyapı çalışması varsa gitgeller olur hocam. Benim de paketim 50 Mbps geçen haftalarda git gel oluyordu.

İnşallah çözülür hocam ne güzel dün hizim iyiydi şu an böyle üzücü bir durum.

15 dk önce aradım hız degerlerimi guncellediklerini söylediler modemi kapatıp 15 dk sonra açmamı söylediler şimdi açtım deneyeceğim. Sürekli böyle oluyor hızım düşüyor hep.

Hocam ben açıp kapatiyordum duzeliyordu 10 dakika sonra pat gidiyor

Sonuç? At bize bir speedtest SSi.

Yeni konular

Geri
Yukarı