55 Mbps altyapıda 24 Mbps almak normal mi?

Hocam ben açıp kapatiyordum duzeliyordu 10 dakika sonra pat gidiyor.

Halla aynı 24 alıyorum.

Sonuç? At bize bir Speedtest ssi.

Halla aynı hızım 24 gerçekten sinirlerim bozuluyor artik.

İşin garip tarafı arıza kaydı bırakmaya korkuyorum arıza kaydı bıraktıktan sonra daha kötü oluyor altyapı çalışmaları vs olduğunda da durum gördüğünüz gibi gerçekten ne yapacağımı şaşırdım.

Müşteri hizmetlerinin senin bulunduğun yer bölge ile bilgisi yok hocam. Bizim evin önünde telefon direği devrildi İnternet gitti müşteri hizmetleri 2-3 güne yapılacak diyor bölge müdürlüğüne gittim 1 ay en az dediler güç bela karşıda bulunan direkten kablo çektirdim. O yıkılan direk hala yıkılmış bir şekilde evin önünde yatıyor 3-4 ay olmuştur.

Müşteri hizmetlerinin senin bulunduğun yer bölge ile bilgisi yok hocam. Bizim evin önünde telefon direği devrildi İnternet gitti müşteri hizmetleri 2-3 güne yapılacak diyor bölge müdürlüğüne gittim 1 ay en az dediler güç bela karşıda bulunan direkten kablo çektirdim. O yıkılan direk hala yıkılmış bir şekilde evin önünde yatıyor 3-4 ay olmuştur.
Gerçekten anlamak mümkün değil bu saha ekibini ne bileyim çözüm yok halla 1 aydır durum böyle...

Gerçekten anlamak mümkün değil bu saha ekibini ne bileyim çözüm yok halla 1 aydır durum böyle...
Gidip bölge müdürlüğüne durumu anlatın hocam Türk Telekom özelleştirildiği için eskisi gibi değil teknik ekipleri yetersiz az sayıda. Bolgenize göre de değişir tabi.

Ben mersin silifkedeyim bölge müdürlüğü Antep'ten ekip gelecek o yapacak diyordu.

Gidip bölge müdürlüğüne durumu anlatın hocam Türk Telekom özelleştirildiği için eskisi gibi değil teknik ekipleri yetersiz az sayıda. Bolgenize göre de değişir tabii.

Ben Mersin silifkedeyim bölge müdürlüğü Antep'ten ekip gelecek o yapacak diyordu.

Hocam ben Gaziantep de oturuyorum umudunuz burasıysa işiniz uzun beni az çok anlarsın karşınızdaki kişi antepden ise muhatabıniz.

Geri
Yukarı