550 TL'ye 2. el R9 290 alınır mı?

Hocam genç bir arkadaştan aldım. Mining yapanlar yaptığını söylüyor ben özellikle sordum yapmadığını söyledi. İlanlarında sattığı sistem mining sistemi değildi. Yani söze inanç oluyor yine.
Ayrıca powerınızın çıkışı var mı 6 ya da 8 pin. Ben molexten veriyorum 8 pine ama zayıf kaldığını düşünüyorum. 500watt power kullanıyorum. i5 2500 işlemcim ile darboğaz yaşamıyorum onu da yazıyım dedim.

Pow
Hocam genç bir arkadaştan aldım. Mining yapanlar yaptığını söylüyor ben özellikle sordum yapmadığını söyledi. İlanlarında sattığı sistem mining sistemi değildi. Yani söze inanç oluyor yine.
Ayrıca powerınızın çıkışı var mı 6 ya da 8 pin. Ben molexten veriyorum 8 pine ama zayıf kaldığını düşünüyorum. 500watt power kullanıyorum. i5 2500 işlemcim ile darboğaz yaşamıyorum onu da yazıyım dedim.
Poweri yeni alcam. Bende 1tane buldum 600tlye get li, mining yapmadım diyor. Almayı düşünüyorum, inşallah sorunsuz olur az bi para var o da yanmasin

Pow

Poweri yeni alcam. Bende 1tane buldum 600tlye get li, mining yapmadım diyor. Almayı düşünüyorum, inşallah sorunsuz olur az bi para var o da yanmasin
2.El bölümünde bir abi var, kendisi RX 470 Mining Edition satıyor. 550 TL'ye almıştım ben kendisinden, 2-3 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok hatta hatırladığım kadarıyla kendisi 1 ay garanti veriyordu. Kartlar adından anlıyacağın üzere mining yapılmış kart ama hiç bir sıkıntıları yok istersen bak bir fakat stok kalmamış olabilir bilmiyorum. Ayrıca İstanbul dışı yolluyor mu onu da bilmiyorum.

Sağol. İsmi neydi hatırlıyor musun?
Bu aralar 2dolarlik ürüne bile vergi kesiyorlar. Buna da kesme oranları yüksek olabilir.
Benim sana tavsiyom 2.el ekran kartından uzak dur ekran kartı ve anakart 2.el alınmaz
Haklısın fakat herkesin bir bütçesi var, yapacak bir şey yok.
2 kart buldum birisi 1 ay yaptım diyor diğeri 4 ay. 1 ay yapanın doğru söyleme ihtimali var mı?

Son düzenleme:
Bence hiç miningli kartlara bulaşma. 1 ay da olsa mining kartı çok yıpratıyor. Gtx 970 veya gtx 960 alırsan daha mantıklı olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı