5500-6000 TL Gamebook Önerisi

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 970m ilk defa geldiğinde victor p703 aldım o zaman 3940 tl idi msi almadım gereksiz yere pahalı üstelik gs serisi almayın gs serisi ince fazla ısınma olasığı yüksek üstelik monster victor gibi markalarda 980m alma olasılık var o fiyatlara yakın bütçede

MONSTER® TULPAR T7 V2.7 17.3"

MONSTER® TULPAR T7 V2.6.1 17.3"

illa msi alacağım diyorsanız da

MSI GE72 2QF-074XTR Apache Pro Core i7-4720HQ 8GB 128GB SSD +1TB GTX970M 17.3" Full HD FreeDos (ekstra hediyeli) | sanalmarketim

ama şunu belirtiyim 970m gtx 960,gtx 770 performansı verir diye aldım bende fakat ısınmadır laptoptur odur budur masaüstü zevkli alamazsınız 17.3 inç 970m li victorlu biri olarak diyim bunu bide benim laptop çok kalın gs serisinden de kalın ge serisinden de yanlış bilmiyorsam clevo p170sm-a kasası kullanıyor termal macunla 70 derecelerde oyunlarda ultrada ama gel gör işte bir masaüstü zevkli kesinlikle yok.

Arkadaş 17.3 istediğinden o modeli yazmadım ben ama almasın laptop 6000 tl diyor gtx 980 hatta skylake toplamazsan fury x gtx 980 ti bile alınabilir.Ben de cooler master u3 3 fanlı soğutucu varken,turbo fan modu açıkken,zalman stg-2 termal macun sürülüyken 70-75 arası görüyorum ağır oyunlarda verdun gibi 70 derecenin altına inmeden yana yana oynayacan değmez ben bi hevestir aldım sende ben gibi alacaksan illa gaming laptop diye bari o fiyata KESİNLİKLE bir monster al 4600 tl civarına artan para cebine kalsın çünkü değmeyecek msi kullananlarda var ben 3940 tl ye 6gb 970m full ışıklı kasa aldığımda millet msi in kıytırık 850m modelini anca alabiliyordu 850m i 4 e katlar bide üstelik msi almayın 4600 civarına bir monster alın artan para size kalsın

Bunların hepsi GTX970M.
Bu fiyata GTX980M'li Monster alınır.
MONSTER® TULPAR T5 V1.4.2 15.6"
Bende biliyorum o fiyatlara monster olduğunu keriz değilim ama yurtdışından getirtme ihtimalim var o yüzden MSI tercih ettim.
Ayrıca 15.6" katiyen kullanmam.

Ben 970m ilk defa geldiğinde victor p703 aldım o zaman 3940 tl idi msi almadım gereksiz yere pahalı üstelik gs serisi almayın gs serisi ince fazla ısınma olasığı yüksek üstelik monster victor gibi markalarda 980m alma olasılık var o fiyatlara yakın bütçede

MONSTER® TULPAR T7 V2.7 17.3"

MONSTER® TULPAR T7 V2.6.1 17.3"

illa msi alacağım diyorsanız da

MSI GE72 2QF-074XTR Apache Pro Core i7-4720HQ 8GB 128GB SSD +1TB GTX970M 17.3" Full HD FreeDos (ekstra hediyeli) | sanalmarketim

ama şunu belirtiyim 970m gtx 960,gtx 770 performansı verir diye aldım bende fakat ısınmadır laptoptur odur budur masaüstü zevkli alamazsınız 17.3 inç 970m li victorlu biri olarak diyim bunu bide benim laptop çok kalın gs serisinden de kalın ge serisinden de yanlış bilmiyorsam clevo p170sm-a kasası kullanıyor termal macunla 70 derecelerde oyunlarda ultrada ama gel gör işte bir masaüstü zevkli kesinlikle yok.
Yurt dışından getirtebilirim o yüzden monster yada victor olmasın. Bu arada mobilite benim için önemli o yüzden gamebook.

Ben sana tavsiye verdim.
Keriz olduğunu söylemedim ayriyetten sonra 15.6 inç olduğunuda belirttim.
Ya kardeşim sert çıkıştığım için özür dilerim ama bende eski konulardan beri tik olmuş yani ben 2500tl sistem toplama diyorum adamlar yok 500 daha koy yok o isteginden vazgeç 500 daha koy şunu al felan dediklerinde ben arik delirmeye basliyorum sizinde monster yazdiğinizi görünce yine çıldırdım fakat bu istegimi konuda belirtmediğimi görünce yanlış yaptığımı anladım.Ya neyse sizden birşey isticektim benim yurtdışı işi yattı:D mecbur monster alıcam.Yalnız kafamda 2 seçenek var (lütfen başka versiyonlarını önermeyin:like:) aslında karar vermiştim Tulpar t7 v5.2 alcaktım kaldırılmış nese şimdi kafamda olanları solim;
1-http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=471627&kat=6453&lang=tr-TR#.Vki7G3bhDIU
2-http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=478850&kat=6453&lang=tr-TR#.Vki_cXbhDIU

1.nin artıları:
-dvd okuyucusu var.
-rami 16
-8gb lik Gtx 980m i var
1.nin eksileri
-Çok kalın
-Çok agır
-klavye işiği sadece mavi(Benim gamer ekipmanlarda en çok nefret ettiğim renktir.)

2.nin artıları
-Klavyesi 7 renk tir
-İnccedir
-İnce olmasına rağmen ekran kartı değiştirilebiliyor.
-İşlemcisi masa üstü kasalarda kullanılan İ7 6700k dır.
-DDR4 destekliyor.
-G-synch ekranı var.
2.eksileri
-Ekran kartı Gtx 970m(Değiştirilebilir diye düşünüyorum)
-8gb ramle geliyor
-DVD okuyucusu yok.
-Fiyatı 400 tl yüksek
Anlıcanız ben t7 v5.3 e biraz daha sıcağım hem herşeyi son teknoloji olması hemde işlemcisi beni cezbediyor.
Ama t7 2.7 ninde ekran kartı beni cezbediyor(Kalınlığı ve kabalığıda bir okadar itiyor.)
Sizce ne yapmalıyım?

Kardeşim asusun ekran kartı beklentilerimi karşılamıyor msi n da fiyatı büyük ihtimalle 7 milyardır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı