5500-6000 TL Sistem Tavsiyesi

144 HZ monitörler genelde 1440P, 1080P dahi olsa yaramaz. GTX 980'le yüksek ayarlarda o FPS zor alınır. Ayar kısman gerekir. 75 Hertz alıp, V-SYNC açsan daha iyi olur.

Fps oyunlar için alacağım.

Başka önerisi olan var mı ? Kesin bir karar vermem lazım 1 ay içinde alacağım.

Arkadaşlar 1 hafta sonra eve dönüyorum ve bilgisayarıda alacağım.Ama şu konuda hala kararsızım.İleriye dönük olması açısından 980Ti ve 60Hz monitör mü yoksa 980 ve 144Hz monitör mü? 980 Ti alırsam ve ileride 144Hz almak istesem 60Hz monitörü 2.el satmam zor mu olur ? Cevaplarınızı bekliyorum.

Monitör kolayca alınıp satılan bir malzeme değil ekran kartına nazaran , hem satış anlamında ekran kartına daha çok talep var. Şahsi fikrim ki bende öyle yaptım 144hz monitör al derim. Asus vg248qe aldım msi 980ti Lightning beklemeye koyuldum.

Monitör kolayca alınıp satılan bir malzeme değil ekran kartına nazaran , hem satış anlamında ekran kartına daha çok talep var. Şahsi fikrim ki bende öyle yaptım 144hz monitör al derim. Asus vg248qe aldım msi 980ti Lightning beklemeye koyuldum.

Bekleme yapabilirim aslında bende.Almışken en iyisi olsun madem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı