5500 TL Sistem Toplama / Uygunluk Tavsiyesi

@Fujiko AMD bu işin Casper'i gibi davranıyor. HD serisi kartları ısıtıp ısıtıp önünüze koyuyor. Watt/Performans ve DirectX Feature Level bunun kanıtıdır. Ayrıca DirectX 12 ve Feature Level Hakkında Sıkça Sorulan Sorular konusuna göz atmanızı tavsiye ediyorum.
AMD fanı gibi görünmek istemem ancak en azından AMD yeni geliştirdiği teknolojileri herkesle paylaşıyor. Nvidia gibi her şeyi kendine saklamıyor ve yukarıdaki görüş de sizin görüşünüz. Saygı duymakla beraber katılmadığımı da belirtmeliyim. Ancak yine de teşekkür ederim Tavsiyenize uyup bir göz atacağım.

@Fujiko eğer öznel bir ifade olsaydı kanıt sunma girişiminde bulunmazdım.
Öznel bir ifadenin kanıtsız olacağını kim söyledi. Her yorum özneldir ve herkes görüşünü kabul edilebilir kılmak için bir takım kanıtlar sunar ancak sunduğu kanıt da kesin olmayabilir. Konuyu da çok fazla uzatmak istemiyorum. Dediğim gibi AMD konusunda o görüş size ait bir görüştür. Saygı duyduğumu da tekrardan belirtmek isterim. Teşekkürler.

@Fujiko AMD bu işin Casper'i gibi davranıyor. HD serisi kartları ısıtıp ısıtıp önünüze koyuyor. Watt/Performans ve DirectX Feature Level bunun kanıtıdır. Ayrıca DirectX 12 ve Feature Level Hakkında Sıkça Sorulan Sorular konusuna göz atmanızı tavsiye ediyorum.

1. Attığın konu nereden tutsan dökülüyor. Hatalı bilgiler var içerisinde. Düzeltilmeli ya da kaldırılmalı.

2. Isıtıp ısıtıp önüne koymuyor sürekli gelişiyor kartlar, mimariler değişiyor, performans artıyor, güç kullanımı düşüyor vs.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı