5500 XT sisteme İşlemci ve anakart önerisi

Enisyln

Hectopat
Merhaba,
RX 5500 XT 4 GB ekran kartım.
16 GB RAM.
ASUS H310 m-F r2.0
i3-9100F
Sistemim bu şekilde, işlemci ve anakartımı yükseltmek istiyorum. Çok fazla drop yaşadığım için pek memnun değilim, tercihim AMD 4000, 5000 bandında anakart ve işlemci önerisinde bulunur musunuz rica etsem? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum yeni sistem önerisi istiyorsun ama drop yemen bana hiç mantıklı gelmedi. Biosu ve ekran kartının sürücülerini güncelleyip birdaha dener misin? Belki sorunun çözülür. Aynı ekran kartıyla ben de saçma droplar yerdim bios güncelleyince düzelmişti.

Biliyorum yeni sistem önerisi istiyorsun ama drop yemen bana hiç mantıklı gelmedi. BIOS'u ve ekran kartının sürücülerini güncelleyip bir daha dener misin? Belki sorunun çözülür. Aynı ekran kartıyla ben de saçma droplar yerdim BIOS güncelleyince düzelmişti.

BIOS ve ekran kartı sürücüsü güncel lakin sürekli aynı sorunla karşılaşıyorum biraz bıktırdı açıkçası 200'den 100'lere düşmesi genellikle işlemci odaklı oyunlarda oluyor, FreeSync aktif veya kapalıda gözle görülür drop çok rahatsız edici.

Merhaba, sistemimde HDD kullanırken çok fazlasıyla drop sorunları yaşıyordum. SSD kullanmıyorsanız bir SSD ile deneme şansınız olursa deneyim derim benim sorunum çözüldü umarım yardımcı olur. 🙂

Merhaba, sistemimde HDD kullanırken çok fazlasıyla drop sorunları yaşıyordum. SSD kullanmıyorsanız bir SSD ile deneme şansınız olursa deneyim derim benim sorunum çözüldü umarım yardımcı olur. 🙂

Hem SSD hem HDD kullanıyorum SSD de kullandığım oyunlarda problem yaşıyorum:).

Yeni konular

Geri
Yukarı