560 TL Drone önerisi

Can_Coşkun

Decapat
Bir drone almayı düşünüyorum. Fiyatını ve performansını hesaplarsak en iyi drone sizce hangisi? Seçenekler:
1) Buyfun Goolrc SG700-D (412 TL)
2) Buyfun E98 (290 TL)
3) Ssangyong drone (475 TL)
4) DJI Tello (560 TL)
5) Aden E58 Fly More Combo Drone (3 Bataryalı Set) (412 TL)

Alacağım Drone'u çok dikkatli kullanacağım ama çabuk bozulan bir drone olmasını istemem. En az 1000 dikkatli uçuşa dayanabilecek drone arıyorum. Eğer 560 TL'yi geçmeyecek seçeneklerden daha iyi drone varsa lütfen yazın. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım DJI kullanıyor ve çok memnun. Tam modelini bilmiyorum ama benim de lisansım olduğu için kullanmıştım ve kontrolü güzeldi. Çok drone uzmanı sayılmam ama DJI seçerdim herhalde ben.

Olabilir ama bu DJI'nın Tello sürümü. Yetişkinler ve kodlama bilmeyenler için ideal bir drone mi?
Yani sorarım kendisine o daha iyi bilir. Ama DJI hayranı orası kesin:) Drone’dan anlayan biri bir markayı ısrar ediyorsa güvenirim ben:)

Bir drone almayı düşünüyorum. Fiyatını ve performansını hesaplarsak en iyi drone sizce hangisi? Seçenekler:
1) Buyfun Goolrc SG700-D (412 TL)
2) Buyfun E98 (290 TL)
3) Ssangyong drone (475 TL)
4) DJI Tello (560 TL)
5) Aden E58 Fly More Combo Drone (3 Bataryalı Set) (412 TL)

Alacağım Drone'u çok dikkatli kullanacağım ama çabuk bozulan bir drone olmasını istemem. En az 1000 dikkatli uçuşa dayanabilecek drone arıyorum. Eğer 560 TL'yi geçmeyecek seçeneklerden daha iyi drone varsa lütfen yazın. Şimdiden teşekkürler...

E58 almalısın tellonun kumandası bile yok sadece marka olarak djı logosu var tam djı bile değil

Tello çok yukarı çıkmaz hafıza kartına kayıt yok görüntü Wi-Fi'den alıyorsun oda yukarı çıkınca bozuluyor tello yu anca evin içerisinde uçurursun. Dışarda da uçururum diyorsan e 58 tercih etmelisin içerisi dışarısı fark etmez e 58 tercih et 3 bataryası var dah uzun süre uçarsın.

E58 almalısın tellonun kumandası bile yok sadece marka olarak djı logosu var tam djı bile değil

Tello çok yukarı çıkmaz hafıza kartına kayıt yok görüntü Wi-Fi'den alıyorsun oda yukarı çıkınca bozuluyor tello yu anca evin içerisinde uçurursun. Dışarda da uçururum diyorsan e 58 tercih etmelisin içerisi dışarısı fark etmez e 58 tercih et 3 bataryası var dah uzun süre uçarsın.
aynen sadece aman yarabbim dji demek için almaya deymez ya aden a55 yada e58 almalısın

Geri
Yukarı