5600 için soğutma önerisi

Schwerer Gustav

Kilopat
Merhaba. 5600 aldım bir de soğutucu almak istiyorum. Kullandığım anakart TUF B550 M-E Micro-ATX model. Düşündüğüm soğutucular şunlar;

Phantom spirit modeli fiyat olarak uygun geldi şekline şemaline göre. Ancak Micro ATX anakarta RAM slotlarına sorun yapar mı ve 5600 için çok gerekli bir soğutucu mu bilemedim. RAM'lerim Kingston Fury Beast RGB olmayan model. Birkaç ay sonra tekrardan 2x8 kit alıp tüm slotları doldurabilirim o yüzden sorun olur mu bilmiyorum. Kasam 156mm yükseklikteki soğutucuları destekliyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de geçen gün amazon'dan deepcool aldım ag400 bence 1000 liranın üstüne çıkmana gerek yok. 850 liralık bence yeter de artar. 1-2 derece, için çok para verme. Yine de sen bilirsin. Masrafa gerek yok dostum.

Ben de geçen gün amazon'dan deepcool aldım ag400 bence 1000 liranın üstüne çıkmana gerek yok. 850 liralık bence yeter de artar. 1-2 derece, için çok para verme. Yine de sen bilirsin. Masrafa gerek yok dostum.
Ben de o soğutucuya baktım. Gayet güzel bir soğutucu. Yurtdışı mı aldınız?

Assassin King, en iyi tercih olacaktır.
Evet araştırdım yanlış bakmadıysam 235w TDP değeri var 900 liraya güzel bir soğutucu gibi.

Ben de o soğutucuya baktım. Gayet güzel bir soğutucu. Yurtdışı mı aldınız?

Evet araştırdım yanlış bakmadıysam 235w TDP değeri var 900 liraya güzel bir soğutucu gibi.
Evet yurtdışı ithalat ücretiyle 860 liraya falan geldi. Almanya'dan geliyor. 1 hafta sürdü gelmesi. Dün akşam yaptım montajı. Stok vardı zaten çok bariz fark oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı