5600 TL GTX 1060'lı Sistem Önerisi

Arkadaş anakarttan değil ekran kartından bahsediyor.Ayrıca bütçem bu şekilde olsaydı ben daha ucuz bir 1060 6GB alırdım.Gigabyte gibi ya da msi gtx 1060 6gt ocv ekran kartını seçerdim.Onun yerine ram hızlarını ve anakartı(hız desteğinden ötürü) bir adım yükseltmek mantıklı olabilir.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Aslında zaten MSI'ın 6gt ocv ekran kartını alacaktım ama bu daha iyi diye seçtim. Ama düşündüğümde dediğiniz daha mantıklı. GAMING X'den vazgeçicem...
O bütçeyle daha iyi bir kasa, SSD ve PSU alınmalı.
Ssd benim için yeterli. PSU'da sistemime gereken gücü verecek diye tahmin ediyorum. Kasa da f/p bir ürün incelemelerine felan baktığımda herkes olumlu bakıyor kasaya. PSU sizce yeterli değil mi?

Böyle bir şey yaptım fakat nasıl bir monitör istediğini bilemedim. 144Hz istemiyorsan normal 1Ms 60Hz bir monitör alıp ekran kartını GTX1060 yapabilirsin rahatlıkla. Tam çıkmamış sanırım ama 6000 TL ediyor sistem KDV ile birlikte

BU fiyatlar hangi siteden acaba?

Benim attığım 1070'li sistem hakkında ne düşünüyorsun ?
Pardon görmemiştim. Güzel gerçekten ama işlemci iyi mi, birde siteyi ilk defa duyuyorum.
Yok reis ekran kartı neden Gaming X
Haklısınız Gaming X biraz gereksiz olacaktı onun yerine msi 6gt olanı tercih ettim fiyat düştü de anakartım 3000mhz ram desteklemiyor ve sadece oyun oynayacağım için 2400mhz tercih etsem de farketmez benim için. Sağolun

İşlemci 1070'le uyum sağlayabilecek düzeyde.Ama sen yinede bir bak.Öte yandan önerilen çoğu sistemden iyi FPS vereceği kesin.Ayrıca siteden hic alışveriş yapmadım.Ama site için forumda çok fazla güvenilir diyen gördüm.Kötü bir site diyen görmedim.Zaten kapıda ödeme ve parçalarda garanti var

İşlemci 1070'le uyum sağlayabilecek düzeyde.Ama sen yinede bir bak.Öte yandan önerilen çoğu sistemden iyi FPS vereceği kesin.Ayrıca siteden hic alışveriş yapmadım.Ama site için forumda çok fazla güvenilir diyen gördüm.Kötü bir site diyen görmedim.Zaten kapıda ödeme ve parçalarda garanti var
Teşekkür ederim. Evet işlemci 1070'i de kaldırır lakin bütçemi aşar. Hem 1060 işimi görür.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı