5600XT Model Tavsiyesi

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Arkadaşlar selam, RX 5600XT için Sapphire Pulse tercih edecektim ancak MSI Mech modelini 2300 liraya buldum hangisi daha iyidir? Bekleyip Sapphire mi alayım yoksa hemen MSI mı alayım?

Arkadaşlar selam, RX 5600XT için Sapphire Pulse tercih edecektim ancak MSI Mech modelini 2300 liraya buldum hangisi daha iyidir? Bekleyip Sapphire mi alayım yoksa hemen MSI mı alayım?
Sapphire daha iyi neden dersen şöyle anlatayım. İlk Rx 5600 Xt modelini Msi çıkardığı için biraz Mhz ve Soğutması düşük kaldı Sapphire göre. O yüzden Rx 5600 Xt şimdilik Sapphire Msi'in önünde. Ki zaten böyle olmasa Msi'nin ekran kartı çok daha pahalı olurdu çünkü Sapphire modeliyle aralında çok az bir para farkı bulunmakta.

Sapphire daha iyi neden dersen şöyle anlatayım. İlk Rx 5600 Xt modelini Msi çıkardığı için biraz Mhz ve Soğutması düşük kaldı Sapphire göre. O yüzden Rx 5600 Xt şimdilik Sapphire Msi'in önünde. Ki zaten böyle olmasa Msi'nin ekran kartı çok daha pahalı olurdu çünkü Sapphire modeliyle aralında çok az bir para farkı bulunmakta.
Tamam anladım. Sapphire Pulse modelinin indirime girmesini bekleyeyim. Teşekkürler.

Tamam anladım. Sapphire Pulse modelinin indirime girmesini bekleyeyim. Teşekkürler.
"1.Alıntı Msı 2.Alıntı Sapphire" dediğim gibi :). Bu arada siz de mi yazın bilgisayar toplayacaksınız?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,1 KB · Görüntüleme: 39
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    4,4 KB · Görüntüleme: 42
Evet. 6800 bile olabilir. Ekran kartını Gaming Gecesi'nden alacağım.
*1070 TL
*765 TL
*304 TL
*2.488 TL
*280 TL
*600 TL
*530 TL
Bu da benim yazın toplayacağım sistem bazıların fiyatları değişmiş olabilir ama stok yüzünden :D. İnşallah hepimiz yazın bütün oyunları Ultra Grafiklerde oynarız :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı