57 kilodan 70 kiloya nasıl çıkılır?

Yukarıdaki bazı arkadaşlar hareketsiz biçimde kilo almanın kalbe ve bünyeye ne kadar zarar verdiğini bilmiyor herhalde.

@Techno34 Hem spor yaparken hem de yemek yerken kapasitenizi zorlayın. Hem spor yapın hem de çok yemek yiyin. Protein ve karbonhidrat çok tüketin. Fastfood ve aburcubur'dan kesinlikle uzak durun.

Hayır düzgün besin değeri olan yüksek kalorili besinler ile de alabilirsin.

Hızlı bir şekilde ancak böyle yapılır.

Yukarıdaki bazı arkadaşlar hareketsiz biçimde kilo almanın kalbe ve bünyeye ne kadar zarar verdiğini bilmiyor herhalde.

Arkadaş hızlı bir şekilde hemen almanın gerektiğini ifade etmiş bulunuyor. Ben 1 saatte 3 kg al gibi fazla bir şey söylemiyorum. Öğününü gerekeninden biraz daha fazla arttırması gerektiğini açıklamış bulunuyorum.

Sakın öyle bir şey yapma birden kilo alırsan vücudunda kırmızı izler çıkar sonradan beyazlıyor ama vücud yapmadıkça gitmiyor o izler kendimden biliyorum çünkü vücut birden değişime giriyor.

2 yıllık karantinada metobolizmam hızlı olmasına rağmen hareketsiz kalarak 14 kilo almıştım arkadaş hızlıca kilo almak istiyorsa ve "neden kilo almak" istediğini belirtmeden sorduğu için net bir cevap veremeyiz zaten.

Sakın öyle bir şey yapma birden kilo alırsan vücudunda kırmızı izler çıkar sonradan beyazlıyor ama vücut yapmadıkça gitmiyor o izler kendimden biliyorum çünkü vücut birden değişime giriyor.

Senin başka bir sorunun var olabilir mi? Dışarıdaki 3 kişi de bu yöntemle yapıyor ve herhangi bir sorun görmedim onlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı