5700 XT alınır mı?

RTX 3050'yi beklemeni öneririm bayağı gelişme var özellikle RTX'te ve DLSS 3.0 çıkıyor ama şimdiki için konuşacak olursak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiçbirini almam 3050 beklerdim ama illaki bunlardan biri olsun dersen ben olsam sırf teknoloji ve Driver vs sebebiyle 2060 Super diyebilirdim stock halde FPS testini yukarıda attım.

Neye güldün merak ettim?

Neye güldün merak ettim?

2070'e RX 5700 gibi dediğin için yani performansı falan her şeyi geçtim RTX 20 serisi teknolojileri de var ve 2070 yaklaşık %10 civarı daha güçlü stock halde.
.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

relative-performance_1920-1080.png

Attığım diğer güncel testte 2060 Super ile benzer performansta.

2070'e RX 5700 gibi dediğin için yani performansı falan her şeyi geçtim RTX 20 serisi teknolojileri de var ve 2070 yaklaşık %10 civarı daha güçlü stock halde.
.

Eki Görüntüle 619780

Attığım diğer güncel testte 2060 Super ile benzer performansta.

RX5700 2070 ayarında bir kart. 2060 Super'den tabiikide daha güçlü. Tek sıkıntısı sürücüleri.
.

RX5700 2070 ayarında bir kart. 2060 Super'den tabiikide daha güçlü. Tek sıkıntısı sürücüleri.
.
RX 5700 derken 5700 XT diyecektiniz sanırım çünkü 2060 super her türlü 5700'den iyi güncel sürücülerle fark atıyor da denebilir ama özellikle RTX, DLSS 2.0, nvenc ve çok daha iyi driver artısı da var.

RX 5700 ile XT olan arasında %10-%15'lik bir fark var bu arada. :D

RX 5700 derken 5700 XT diyecektiniz sanırım çünkü 2060 Super her türlü 5700'den iyi güncel sürücülerle fark atıyor da denebilir ama özellikle RTX, DLSS 2.0, nvenc ve çok daha iyi Driver artısı da var.

RX 5700 ile XT olan arasında %10-%15'lik bir fark var bu arada. :D.

5700 hakkında bir fikrim yok. XT modelinden bahsediyordum, yanlış anlaşıldık.

5700XT kartlarda belirli modeller haricinde almak sorunlara ön ayak olur. Gaming X Nitro+ bu iki modelde sorun yasayan kişi sayısı az.

Merhaba aldıız mı acaba 5700 XT kullanıyor musunuz bende sizin gibi bir süreçteyim ancak 5700'lerdeki driver sorunları vsler beni 2070 RTX'lere yönlendirmiş durumda.

2070 yerine 2060S daha mantıklı olur çünkü daha ucuz ve benzer kartlar. RTX 3000 serisini bekleyin kesinlikle ve RTX, DLSS 2.0, nvenc, CUDA, sorunsuzluk, OC vs gibi artılar haricinde yeni teknolojiler de var Ampere kartlarda.

Geri
Yukarı