5700XT indirimdeyken alınır mı?

bayrak2000

Hectopat
Geçen ay Ryzen 3600'lü bir bilgisayar toplamıştım ve eski GTX 950'mi kullanıyordum ve yeni kartların çıkmasını bekliyordum. Ancak bu sabah yaklaşık 600 lira daha ucuza RX 5700XT buldum. Sizce alınır mı? Sistemi 1440P 144Hz monitör ile kullanacağım ve çoğunlukla hikayeli oyunlar oynamayı planlıyorum.

O kartta çok sorun var diye biliyorum. Bütçe belirtirseniz daha iyilerini önerebiliriz.

Geçen ay Ryzen 3600'lü bir bilgisayar toplamıştım ve eski GTX 950'mi kullanıyordum ve yeni kartların çıkmasını bekliyordum. Ancak bu sabah yaklaşık 600 lira daha ucuza RX 5700XT buldum. Sizce alınır mı? Sistemi 1440P 144Hz monitör ile kullanacağım ve çoğunlukla hikayeli oyunlar oynamayı planlıyorum.
Alınır RX 5700XT güçlü ekran kartıdır. Son gelen güncellemeler ile RTX 2070 Super'i geçti.

Alınır RX 5700XT güçlü ekran kartıdır. Son gelen güncellemeler ile RTX 2070 Super'i geçti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2060 super geçtikten sonra 2070 super'e gelir. :)

Y
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
2060 super geçtikten sonra 2070 super'e gelir. :)
Yalnız bu eski bir video. 3-4 hafta önce gelmesi lazım bu güncellemenin.

Benchmark önerecekseniz bari iyi bir kaynaktan önerin.
kartın performansıyla ilgili pek bir şüphem yok bu fiyatta daha iyisi yok. Benim kafamda soru işareti bırakan olay yeni kartlara kıyasla nasıl olacak fiyat vs. Bu arada bütçem işte bu bantta 4000 lira civarı.

Geri
Yukarı