5700XT vs 2070 Super

Aralarında fiyat farkı var çok, RTX 3060 alabiliyorsan daha iyi senin için. Eğer alamıyorsan bence 5700XT kullanıyorum hiç bir sorun ile karşılaşmadım oynadığım tüm oyunlar iyi, NVIDIA'nın ekstra özelliklerini istiyorsan tercih edebilirsin. Sapphire Nitro+ aldığında fazla sorun olacağını sanmıyorum, driver sorunu var diyenler artık 20.9.1 WHQL olmuş zaten. Yavaş yavaş sorunları çözmeye başlıyorlar, 2070 Super'de pahalı bence diğer modelleri, eğer ben yanlış görmediysem dahada ucuzsa RTX 2070 Super tercih et. O modelin çokta iyi olduğunu düşünmüyorum ben açıkcası. (RTX2070 için diyorum.)

RTX daha iyi bana göre çünkü Ray Tracing ve sadece driver ile kalmayıp birçok şey indirebiliyorsun, ben olsaydım geriye gidebilseydim rtx2070 super - ryzen 5 3600 seçerdim, benim yaptığım hatayı yapma bence. Bunu RTX 2070 için konuşsaydık kimin kazanan olacağı belliydi ama RTX2070 Super modelini tartışmaya gerek yok. Ve şuanda alınmaz bence RX5700 kartları, ben aldığımda 3.000 ₺ gibi bir fiyata almıştım şimdi RTX2070S'nin fiyatına gelmiş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı