5700XT vs 2070 Super

AMD kartlara bulaşmayın yanma uğraşma ihtimali var. Tabiki 2070 süper alınır aynı ayardalar zaten.

Maalesef, gerek bu forumda gerek başka forumlarda bu hurafelerin yayılmasını engelleyemiyoruz.

AMD Radeon serisinin yeni 5000 serisi ekran kartları çıktığı zamanki sürücüler bir kaç aylığına sıkıntılı idiler. Daha sonra AMD bu hatayı hızla düzeltti ve hayat şu an normal.

AMD ekran kartları gönül rahatlığıyla alınır. Nvidia kartta da AMD kartta da sorun yaşama olasılığınız matematiksel olarak aynı.

Ray Tracing'i kafana takmıyorsan ve performans bakımından bakacaksan şu videoya bir bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5700XT 2070 ile 2070S arasında bir karttır. Fiyat olarak 2060 veya 2060'tan daha ucuzdur. 2 fanlı modelleri yerine 3 fanlı olan şu modeli tavsiye ederim.

Ürünü 3 hafta önce aldım 103 serçeleri gördü servise gönderdim Ya iade Ya da değişim olacak iade olursa 2070 super düşünüyorum.Evet kart gerçekten mükemmel ama ısı konusu kafamı kullandıktan sonra çok kurcaladı

Ürünü 3 hafta önce aldım 103 serçeleri gördü servise gönderdim ya iade ya da değişim olacak iade olursa 2070 Super düşünüyorum. Evet kart gerçekten mükemmel ama ısı konusu kafamı kullandıktan sonra çok kurcaladı.

Her kartı ısınmıyor mesela Pulse modelini alın en fazla 75C görürsünüz.

Ürünü 3 hafta önce aldım 103 serçeleri gördü servise gönderdim Ya iade Ya da değişim olacak iade olursa 2070 super düşünüyorum.Evet kart gerçekten mükemmel ama ısı konusu kafamı kullandıktan sonra çok kurcaladı
Hocam aynı kart bende de var 65-70'ten yukarı çıkmıyor sıcaklık. Kasanla alakalı bir problem olabilir.

Geri
Yukarı