5800H vs 12700H fiyat farkına değer mi?

Windows 10 nasıl kurdunuz, ben niye kuramıyorum acaba?

Buna ne yapılır bilmiyorum.

@onno92 aldık hocam ama içim rahat değil çünkü teknorya satıcısının stoku kalmadığı için gpn teknoloji adında bir firmadan sipariş verdim ve olumlu yorumu olduğu kadar olumsuz yorumu da çok fazlaydı. Sipariş verirken kapalı kutu gönderim yapmaları yönünde ve olumsuz durum olması halinde yasal haklarıma başvuracağım yönünde telkinlerde bulundum bakalım inşallah başım ağrımaz.

Ürün elime ulaştı herhangi bir fiziksel hasar bulunmazken ölü piksele de rastlamadım. Fakat kablosuz ağı çalıştıramadım. Asus sayfasından lan driver indirdim ama işe yaramadı. Windows 10 kurdum diye mi acaba? Sizinki nasıl çalıştı hocam? @onno92

bu driverı yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam cihazı bataryalı fişe takılı şekilde mi kullanıyorsunuz yoksa bataryayı çıkarıp mı fişe takıyorsunuz? Ben en son 2011 de laptop kullanmıştım ve bataryası dışardaydı kolayca çıkıyordu. Bunun bataryası sanırım içine monte edilmiş.
bütün modellerin içinde artık.

Ben USB'den Windows 10 kurmaya çalıştığımda SSD'yi görmüyor, daha önce bahsettiğim hatayı veriyor. Siz bu hata ile karşılaşmadınız mı?

Hocam bu sorunla alakalı Recep Baltaş ile Ali Güngör rehber video çekmişler YouTube bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı