5825U boşta 85 derece

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Laptop gereksiz ısınıyor. Sadece Chrome açık 87 derece. Bir çaresi var mı? 2-3 dakika önce 60 dereclere düştü, şimdi yine yükseldi. Normalde laptoplar soğuk başlar yavaş yavaş ısınır. Benim laptop sıcak başlıyor nadiren soğuyor. Neden?

Ekran görüntüsü_20230208_153420.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop gereksiz ısınıyor. Sadece Chrome açık 87 derece. Bir çaresi var mı? 2-3 dakika önce 60 dereclere düştü, şimdi yine yükseldi. Normalde laptoplar soğuk başlar yavaş yavaş ısınır. Benim laptop sıcak başlıyor nadiren soğuyor. Neden?

Eki Görüntüle 1661227

Macun değişimi yapın. Laptop fanlarını temizleyip yağlama yapın.

Laptopun açarsaniz büyük ihtimalle garantisi devre dışı olacaktır aldığınız yere göre değişir vidalarda locktide var ise garanti dışı kalabilir. Bunu da açmadan öğrenemezsiniz. Macun değişimini yapmaktansa garantiye yollasaniz iyi olacaktır sadece Chrome açik 87 çok çok anormal benim bilgisayarım en küçük oyunda 90 derece fakat Chrome'da gezerken 60 70.

Laptopun açarsaniz büyük ihtimalle garantisi devre dışı olacaktır macun değişimini yapmaktansa garantiye yollasaniz iyi olacaktır sadece Chrome açik 87 çok çok anormal benim bilgisayarım en küçük oyunda 90 derece fakat Chrome'da gezerken 60 70.
Garantiye gönderirim büyük ihtimal. Ek olarak şunu demek isterim. Her bu sorun hakkında bir konu atığımda bir süre sonra laptopun değerleri 70'i geçmiyor. Mesela şuan 50 dereclerde.

Laptopun açarsaniz büyük ihtimalle garantisi devre dışı olacaktır aldığınız yere göre değişir vidalarda locktide var ise garanti dışı kalabilir. Bunu da açmadan öğrenemezsiniz. Macun değişimini yapmaktansa garantiye yollasaniz iyi olacaktır sadece Chrome açik 87 çok çok anormal benim bilgisayarım en küçük oyunda 90 derece fakat Chrome'da gezerken 60 70.
Hocam sizin bilgisayar ne

Geri
Yukarı