5900X işlemci için sıvı soğutma önerisi

Jeus Wicked

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 5900X işlemcime sıvı soğutma önerisi istiyorum. PF360 kullanıcısıydım ama kronik sorununa bende yakalandım. Bilgisayar absürt bir şekilde boşta 90 derecelerde geziyor. Bu yüzden yeni bir sıvı soğutma almaya karar verdim hızlı bir öneri olursa yakınımda vatan var stokta varsa gidip alacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Bütçe: Max 5.000₺

Bunların hepsi gayet iyi sıvı soğutmalar hangisi hoşuna giderse onu al.

Bunların hepsi gayet iyi sıvı soğutmalar hangisi hoşuna giderse onu al.
Cevabınız için teşekkür ederim. Göz gezdiriyorum fakat şöyle bir soru sormak isterim; sıvı soğutucu alırken bakılması gereken en önemli kriterler nedir? Pompa hızı mı?
Ekstra olarak CoolerMaster masterliquid 360 veya msi coreliquid 360 hakkında düşünceleriniz neler?

Cevabınız için teşekkür ederim. Göz gezdiriyorum fakat şöyle bir soru sormak isterim; sıvı soğutucu alırken bakılması gereken en önemli kriterler nedir? Pompa hızı mı?
Ekstra olarak CoolerMaster masterliquid 360 veya msi coreliquid 360 hakkında düşünceleriniz neler?
Güzel sıvı soğutmalar ama fazla pahalılar bana göre.

Daha doğrusu performanslarına göre fazla pahalılar.

Render, yayın ve OC yapıyor musunuz? Kasanız nedir?

Render, yayın ve OC yapıyor musunuz? Kasanız nedir?
Gamepower Warcry | OC yok, yayın yapmıyorum. Render çok nadir yapıyorum. Kasa tercihim berbat biliyorum ama 3-4 sene öncesinde topladım sistemi bu yüzden şık dursun diye almıştım.

Işıklı istiyorsanız:
Fiyatından ötürü pek önermediğim, pek de lüzum olmayan ama en iyi kule tipi diyebileceğim bir model:

Işıklı istiyorsanız:
Fiyatından ötürü pek önermediğim ama en iyi kule tipi diyebileceğim bir model:
Öneriniz için teşekkürler, Sıvı soğutma tercihimdir. Sıvı soğutma için öneriniz var mıdır?

Geri
Yukarı