5G Koronavirüsün Yayılmasına Sebep Oluyor(?)

@HABAR 5G yüzünden Coronavirüs çıktı diyenlerle alakası var. İngiltere'deki olayda bu saçma sapan komplo teorilerine inanlar yüzünden patlak vermiş bir durum.
Abdullah mı dedi böyle?

• Hahaha
İfadeler: acv
O dün Recep Baltaş'ın attığı videodaki adam onu diyordu ve buna inan bir kitle var. Abdullah derken klasik Ortadoğu insanını tasvir ediyorum.
İngiltere'dekiler Abdullah'a inanıyor yani...

İyi de bizim ülkede 5G yok ki. O zaman bizde de 4.5G mi Koronavirüs yayıyor :D

@HABAR Sen ne saçmalıyorsun Allah aşkına? Konuyu gereksiz yere ne uzatıyorsun durduk yere. İngiltere'de onlara inanan ve bu ülkede bu komplo teorilerine inanan kitle aynı kafa yapısına sahip.
İki gündür saçmalayan sensin. Benim açtığım konunun senin yazdıklarınla bir alakası olmamasına rağmen konuyu başka yerlere çekip prim kasıyorsun.
Konuyu açarken çerçeve belli farkındaysan, ilk mesajından itibaren saçmaladın ve konunun dışına çıkarak konuyu zehirledin. Yine de saygı çerçevesinde açıklamaya çalıştıysam da, olmadı n'apalım. İyi sosyaller. :D

İki gündür saçmalayan sensin. Benim açtığım konunun senin yazdıklarınla bir alakası olmamasına rağmen konuyu başka yerlere çekip prim kasıyorsun.
Anlama sorunun varsa ben ne yapayım. Benim orda yazdığım şey komplo teorilerine inananlar bu bölge insanları içindi. Komplo teorilerine inanan sadece bu bölge yok elbette. Bu insanların hepsi de sorgulamadan, araştırmadan yoksun insanlar.

prim kasıyorsun.
Boş boş mesaj atıp benim canımı sıkma. Neyin priminden bahsediyorsun saçma düşüncelerini kendine sakla. Primci olan biri varsa senin bu tür boş konu açman asıl prim olur. Primci olmasan Recep Baltaş'ın açtığı konuda kendi konu linkini atıp ben böyle bir konu açtım demezdin.

Yine de saygı çerçevesinde açıklamaya çalıştıysam da, olmadı n'apalım.
Dalga geçer gibi mesajlarıma cevap veriyordun, bu mu senin saygılı oluşun, konuyu ne diye boş yere uzatıyorsun seni engellemek şart oldu.

Anlama sorunun varsa ben ne yapayım. Benim orda yazdığım şey komplo teorilerine inananlar bu bölge insanları içindi. Komplo teorilerine inanan sadece bu bölge yok elbette. Bu insanların hepsi de sorgulamadan, araştırmadan yoksun insanlar
Ben burada İngiliz halkının durumundan bahsediyorum tamam mı?

Neyin priminden bahsediyorsun
Ben burada İngiliz halkının durumundan bahsediyorum, gelip buraya Abdullah diyorsunuz. Abdullah ne yaa? Bir de sanki Abdullah'tan kastınızı anlamamışım gibi açıklamışsınız. Komiksiniz doğrusu.

Önceki mesajlarda yazdıklarınızın saçmalığından ve konuyla alakasızlığından bahsediyorum. Ben, bu konuyu açarken İngilizlerin düştüğü durumu anlatmak için açtım, siz hala kalkmış Ortadoğu insanı diyorsunuz. Birinin kutsal saydığı değerlere hücum etmek kolay olmaz, merak etmeyin.

Yazdığınız şeylerin tutulacak bir tarafı yok, hala daha izah etmeye çalışıyorsunuz. Sizi kahkahalarla uğurluyorum. 🤣

Ben burada İngiliz halkının durumundan bahsediyorum, gelip buraya Abdullah diyorsunuz. Abdullah ne yaa? Bir de sanki Abdullah'tan kastınızı anlamamışım gibi açıklamışsınız.
İngiltere nasıl bu inananlar varsa bu ülkede de inananlar var. Abdullah kasıt ne bir söyle bakalım?

Önceki mesajlarda yazdıklarınızın saçmalığından ve konuyla alakasızlığından bahsediyorum. Ben, bu konuyu açarken İngilizlerin düştüğü durumu anlatmak için açtım, siz hala kalkmış Ortadoğu insanı diyorsunuz. Birinin kutsal saydığı değerlere hücum etmek kolay olmaz, merak etmeyin.
BCCBeta bu konu bizim evde tartışıldı ona da cevaben Ortadoğu insanını tasvir ettim. Kutsal saydığı değerler ne alaka, boş boş ithamlarda bulunma. Konuyu da uzatma, altı üstü bir yorum yaptım niye bu kadar boş yere uzatıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı