HyperOS mu One UI 6.1 mi?

Ahmet.0671

Yoctopat
Daha fazla  
Hangisi daha stabilize çalışır donam kasma yapmadan, pil performansı daha iyi olur bir de ikisine de super wallpaper bulunuyor mu? (Kendi içinde, 3. parti uygulama indirmeye gerek olmadan güneş sistemi gezegenlerin falan olduğu)

Bir de TR Xiaomi 13T HyperOS güncellemesi alacak mı?

HyperOS'un Poco X6 Pro gibi güçlü bir telefonda bile kastığı söyleniyor. MIUI'ın laciverti. Xiaomi, arayüzü beceremiyor.

Hangisi daha stabilize çalışır donam kasma yapmadan, pil performansı daha iyi olur bir de ikisine de super wallpaper bulunuyor mu? (Kendi içinde, 3. parti uygulama indirmeye gerek olmadan güneş sistemi gezegenlerin falan olduğu)

Bir de TR Xiaomi 13T HyperOS güncellemesi alacak mı?
OneUI. Ancak cihazda önemli.

13T HyperOS alacak. UI karşılaştırması bana saçma geliyor. Ama kasma olayları falan iftira, iki arayüz de düzgün donanımlı telefonlarda kasmıyor. Bana HyperOS daha modern ve sade bir arayüz gibi geliyor. Benim tercihim HyperOS olur.

Kamera çok önemli değilse Poco X6 Pro öneririm. S23 FE, A54 kasasında ufak tefek donanım değişiklikleri yapılmış bir telefon. Çerçeveleri de kütük gibi. Poco X6 Pro her konuda daha üstün. Kameradan çok az ödün verirseniz en iyi seçim o bütçelerde.

Kamera çok önemli değilse Poco X6 Pro öneririm. S23 FE, A54 kasasında ufak tefek donanım değişiklikleri yapılmış bir telefon. Çerçeveleri de kütük gibi. Poco X6 Pro her konuda daha üstün. Kameradan çok az ödün verirseniz en iyi seçim o bütçelerde.
Tamam İlginiz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı