6.35 TL RGB LED Fırsatı

Daha satın alalı 2-3 gün oldu. Tahmini teslimat 2 kasım deniliyor. Çin'den geleceği içn bir hareketlilik olmaması şuan için normal olarak kabul edilebilir belki. Gelmese bile bir şekilde para iadesi alırım alınmasa da karttan toplam 9.54 tl çekildi çok da sallamam. Gelirse buraya fotoğrafını atarım.
Çinden geliyorsa kesinlikle covid testinden geçirmelisin 🤣

Çin'den geliyorsa kesinlikle COVID testinden geçirmelisin 🤣

Bayağı komiksin. Trump ile benzer mizah seviyesindesin

Konuya gelecek olursak, arkadaşlar bu ürün İstanbul'dan gelmeyecek. Taa binlerce km öteden gelecek, sıra sıra büyük limanlara uğrayacak. Büyük otobüsler gibi. VIP hizmet, ekstra para verene :)

Ben 3 sene önce, Ocak ayında motorcu boyunluğu aldım. İnce maske. Kuru kafataslı. Mart ayında gelmişti. Geldiğinde unutmuştum. Apartman kapısında, demirlerin arasına koyulmuştu. Şaşırdım bir an, üstünde Çince yazılar olan bir zarf :D Sonra aklıma düştü.

Bu arada benim kargo durumum uçağa/gemiye yüklenmiş. Artık gerisi kaptana kalmış.

1634454286706.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağı komiksin. Trump ile benzer mizah seviyesindesin. IQ'nda o seviyelerde olmalı

Bunun IQ ile alakası nedir? Yaptığım şaka ya da espiriden sanane? Ben iki kişi arasında sohbetime bakıyorum. Hem seninle muhatap olmayanla muhatap olmaya çalış hem hakaret et. Ben IQ'dan bahset. Havlamanın sebebi nedir yani onu anlamadım?

Ulaşamazsın. Attığın odadaki ışıklandırma, şerit LED'den ibaret değil. Aslına bakarsanız şerit LED tek başına çok kötü ve keskin bir ışıklandırmadır.

Xiaomi veya Yelight'ın güzel ürünleri var. Bİrkaç akıllı LED ampül ve güzel bir abajur / lambader ile daha güzel ve doğal aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Sadece masa arkasına ya da tavana döşeyeceğiniz şerit LED, sırıtır.

Örnek vermek gerekirse:

Sadece masa arkası:

photo_2021-05-31_01-07-20.jpg

Masa arkası + lambader:

20210429_052801.jpg

Farklı zamanlarda çekmiştim. Ancak dediğim anlaşılmıştır umarım.

Konu açıldığı gün ilk siparişimi vermiştim. Aynı gün başka bir hesaptan bir sipariş daha vermiştim. O güvenlik sebebiyle iptal edilmişti. Bugün 3. bir hesap açıp ondan da yeni bir sipariş verdim. Süreci bekliyorum. Konu sahibine teşekkürler.

@Akababuş ve @Mehmet Demirr 6.35 TL RGB LED Fırsatı şimdi ne demek istediğimi anladınız mı? 🤣
Kardeşim gerçekten koskoca Aliexpress gibi 60'dan fazla ülkeyle ticaret anlaşması olan bir siteyi, hepsiburada, n11 gibi ulusal ve tek çaplı firmalardan daha fazla güvenilir olmayan bir pozisyonda tuttun ya. Üzerine laf söylemek istemiyorum. Kargolar geldikten sonra buraya boy boy fotoğraf atacaklar ya, o zaman ikimizde güzel güleceğiz. Şimdi gülmene gerek yok 🤣
Sen EU Plug almışsın. Demek ki yeni stok girmişler.

Benim anlamadığım şey bunu nasıl USB'ye takacağız?
Ürün led+kontrolcü+adaptör şeklinde geliyor. Led'ler 4 pinli kontrolcüye takılıyor. Kontrolcü ise usb ile adaptöre takılıyor. Adaptöre takmak yerine bilgisayara da takabiliyorsun. Basit mantık.

Bayağı komiksin. Trump ile benzer mizah seviyesindesin

Konuya gelecek olursak, arkadaşlar bu ürün İstanbul'dan gelmeyecek. Taa binlerce km öteden gelecek, sıra sıra büyük limanlara uğrayacak. Büyük otobüsler gibi. VIP hizmet, ekstra para verene :)

Ben 3 sene önce, Ocak ayında motorcu boyunluğu aldım. İnce maske. Kuru kafataslı. Mart ayında gelmişti. Geldiğinde unutmuştum. Apartman kapısında, demirlerin arasına koyulmuştu. Şaşırdım bir an, üstünde Çince yazılar olan bir zarf :D Sonra aklıma düştü.

Bu arada benim kargo durumum uçağa/gemiye yüklenmiş. Artık gerisi kaptana kalmış.

Eki Görüntüle 1191239
Hocam adres...

Yeni konular

Geri
Yukarı