Elektronik RGB LED çubuk 75 TL!

Erişimi açar mısınız? Benimki de geldi tam kullanmaya zaman olmadı ama beklediğimden biraz küçük geldi.
Erişim açık görünüyor şu anda her iki link için de. Küçük ama zaten 18cm olduğu yazıyordu. Onu bilerek aldım :D Şarjı en düşük parlaklıkta 6 7 saat gidiyor. Ama parlaklık açınca 1 saat dayanıyor diyebilirim anca. Tabii ki animasyonun ve ses etkinliğinin durumuna göre süre değişir.

Erişim açık görünüyor şu anda her iki link için de. Küçük ama zaten 18cm olduğu yazıyordu. Onu bilerek aldım :D Şarjı en düşük parlaklıkta 6 7 saat gidiyor. Ama parlaklık açınca 1 saat dayanıyor diyebilirim anca. Tabii ki animasyonun ve ses etkinliğinin durumuna göre süre değişir.
Şimdi açıldı. Klavyenize yakışmış cidden kabloları da iyi gizlemişsiniz. Hayırlı olsun.

Bendeki yerinde sallanıyor biraz yapıştırmayı düşünüyorum. Modlarını daha çözemedim zaten çok kullanamadım.

Vergisi ürünün 2 katı kadar maşallah. 125TL'ye geliyor.
Kampanya zamanı her şey dahil 74 TL'ye geldi hocam. Şu anda durum farklı olabilir.

Şimdi açıldı. Klavyenize yakışmış cidden kabloları da iyi gizlemişsiniz. Hayırlı olsun.

Bendeki yerinde sallanıyor biraz yapıştırmayı düşünüyorum. Modlarını daha çözemedim zaten çok kullanamadım.
Hocam çok sağolun. Modları kısaca size özetleyeyim. Power butonunu zaten biliyorsunuz. Ortadaki tuş tek tıklama renk değişimi, basılı tutma da 4 kademeli olarak ışığın şiddetini ayarlıyor. En baştaki tuş da tek tıklamayla animasyonu değiştirirken basılı tutunca yine 4 kademeli olarak animasyonun hızını ayarlıyor. Basılı tutarken tüm ledler yeşil yanana kadar basmalısınız. Ondan sonra aktif oluyor ayar. Bir de hem mode hem de color'a aynı anda basınca ortamdaki sesi algoritmasına dahil ederek bir ayar çekiyor kendine cihaz.

Benim kargo geldi daha doğrusu ben gidip aldım sağ olsunlar PTT ile göndermişler😒 Aliexpress’tekinden biraz ince ve küçük görünüyor. Ses ile hareket ediyor. Daha tek renkleri çözemedim. Çok boş bir ürün niye aldığımı bende bilmiyorum 😁

Dosya Ekleri

• IMG_0748.jpeg
    IMG_0748.jpeg
    112,3 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı