Elektronik RGB LED çubuk 75 TL!

Gelmiş benimki de. Ne işe yarayacağına dair hiçbir fikrim yok öylesine aldık ama.
WhatsApp Görsel 2023-10-16 saat 11.36.00_745cf53e.jpg

Benimkiler de Cİhat hazırlama listesinde aşamasına kadar geldi. Bu hafta içi teslim edilir. 2 adet şarjlı ve 32 ledli siyah almıştım. Çok merak ediyorum gerçekten.

Bir tanesi ulaştı. Bataryalı modelinden almıştım.
Bayağı küçükmüş. 😀
Renk modları, tepki hızı ve parlaklık ayarı var. USB C kablo eklemişler.
Boyutu için fotoğraf:
Eki Görüntüle 1977205

18 cm yazıyordu zaten. Bunu bilerek almak gerekir :D Sizce nasıl renkler, parlaklık ve efekt seçenekleri falan? Acaba şarjı ne kadar gidiyor. Gerekirse orta kısıklıkta falan da kullanabilirim biraz süresi uzun olsun diye.

Almayı düşünüyorumda kimlik veriyoruz ya bir sıkıntı olmaz değil mi?
Gümrükte bir sıkıntı çıkmaz veya ekstra bir para ödemem gerekir mi?
GÜmrükten geçecek her ürün için kimlik şart. Ürün şahsınıza vergilendiriliyor çünkü. Eğer satın alırken vergi ödeme vs. konuları ödeme ekranınızda görüyorsanız eğer ek bir ödeme yapmazsınız. Ama bazı ürünlerin vergileri siz kapıda kargocudan teslim alınırken ödeniyor. O zaman zaten satın alırken de vergi vs. göremiyorsunuz. Kapıda ödeyeceğinizi biliyorsunuz.

Gümrükten geçecek her ürün için kimlik şart. Ürün şahsınıza vergilendiriliyor çünkü. Eğer satın alırken vergi ödeme vs. konuları ödeme ekranınızda görüyorsanız eğer ek bir ödeme yapmazsınız. Ama bazı ürünlerin vergileri siz kapıda kargocudan teslim alınırken ödeniyor. O zaman zaten satın alırken de vergi vs. göremiyorsunuz. Kapıda ödeyeceğinizi biliyorsunuz.

Bu ürün için satın alma kısmında gümrük verigis yazıyor 50TL o zaman direk evime gelecek.

Geri
Yukarı