6.35 TL RGB LED Fırsatı

Adresin açıkça gözüküyor. Kaldır istersen.

Bir de hedef kargo şirketi ne gözüküyor? Aras var mı?

Uyarın için teşekkürler hocam. CN'den sonra ortada gözüken hedefi diyorsan sadece "TR customs" yazıyor.

Çin'den bahsediyoruz :) DHL falan vardı, 3 günde getiriyordu ama 250 lira falandı.

Hızlı kargo istersen Türkiye içi alman lazım.
Hayır, o kadar sürede gelmesini beklemiyorum da neden 6 gün boyunca uçağa yüklenmeyi bekliyor onu anlamadım. İspanya'dan 36 saatte ürün alınca insan bir haftaya dayanamıyor açıkçası.

Hayır, o kadar sürede gelmesini beklemiyorum da neden 6 gün boyunca uçağa yüklenmeyi bekliyor onu anlamadım. İspanya'dan 36 saatte ürün alınca insan bir haftaya dayanamıyor açıkçası.
Benim siparişim, 6 günde kargoya verildi, 7 gün sonra da uçağa yüklendi. Birkaç sayfa önce söylemiştim, LP kodlu kargolar hem takip sırasında sıkıntı çıkarabiliyor hem de biraz daha yavaş geliyor.

takip.png

Benim siparişim, 6 günde kargoya verildi, 7 gün sonra da uçağa yüklendi. Birkaç sayfa önce söylemiştim, LP kodlu kargolar hem takip sırasında sıkıntı çıkarabiliyor hem de biraz daha yavaş geliyor.

Eki Görüntüle 1198721
Diğer kodlar hangileri peki? Ve seçtiğimiz kargoya göre mi veriliyor bu kodlar? Benimki de aynı şekilde ama daha yola çıkmamış.

Diğer kodlar hangileri peki? Ve seçtiğimiz kargoya göre mi veriliyor bu kodlar? Benimki de aynı şekilde ama daha yola çıkmamış.
Hocam bu videoyu izlerseniz tam anlayabilirsiniz. Geçerli zamanı işaretledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1198728

Bende de durum bu. Ya bu Cuma ya da haftaya gelir diye düşünüyorum.
Bende de saatler dahil aynı. Büyük ihtimalle aynı kısımdalar.
Hocam bu videoyu izlerseniz tam anlayabilirsiniz. Geçerli zamanı işaretledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1198728

Bende de durum bu. Ya bu Cuma ya da haftaya gelir diye düşünüyorum.
Uçağa yüklenmiş.

Bu arada arkadaşlar, takip kodunuz LP ile başlıyor ise; Aras Kargo mobil uygulaması ile Türkiye içinde takip edebilirsiniz. Haberiniz olsun. Sanırım herkesin kodu LP ile başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı