6.35 TL RGB LED Fırsatı

Bir tane daha almak istedim, yeni hesap açtım fakat güvenlik falan filan dedi, iptal etti.

Sanırım kartı sistem tanıyor, birden çok alışveriş yapmamızı engelliyor.

Güvenliğe takılanlar, farklı bir kart deneyebilir mi?

Bir tane daha almak istedim, yeni hesap açtım fakat güvenlik falan falan dedi, iptal etti.

Sanırım kartı sistem tanıyor, birden çok alışveriş yapmamızı engelliyor.

Güvenliğe takılanlar, farklı bir kart deneyebilir mi?

Hocam sanal kart oluşturup deneyin isterseniz farklı kart olsun yani.

Ben Aliexpress ile daha önce yaptığım alışverişlerde sorun yaşamıştım. Şimdi almak istiyorum ama kart bilgilerini girsek sorun olur mu? Ya da kargo ile ilgili bir sorun çıkar mı?

Kart hatası alanlar Paycell kart ile denesin, aynı Paycell kartım ile 68 TL'lik tornavida setini 6, 12cm kırmızı fanı vergi dahil 9.12 ve 4 Titanyum yüzük + 1 bilekliği de vergi dahil 17 TL'ye aldım. Hepsi de Paycell ile oldu ve hiçbir şekilde hata vermedi.

Kredi kartım olmadığı için sanal kart oluşturamıyorum.

Papara, Vodafone Pay ve İninal'da ücretsiz hesap açıp ücretsiz bir şekilde sanal kart açabiliyorsun. Papara'da ücretsiz black card da alabilirsin ayrıca.

Ben Aliexpress ile daha önce yaptığım alışverişlerde sorun yaşamıştım. Şimdi almak istiyorum ama kart bilgilerini girsek sorun olur mu? Ya da kargo ile ilgili bir sorun çıkar mı?

Niye sorun olsun? Dünyanın en büyük E-Ticaret sitelerinden birisi, kargo ile alakalı sorun çıkmaz. Eğer ki ödeme esnasında vergi kesiyorsa yaşadın demektir, Aras kargo ile gümrük işleri uzamadan geliyor. Diğer türlü de sorun yok ama PTT çok yavaş, gelmesi 3 hafta sürebilir.

Niye sorun olsun? Dünyanın en büyük E-Ticaret sitelerinden birisi, kargo ile alakalı sorun çıkmaz. Eğer ki ödeme esnasında vergi kesiyorsa yaşadın demektir, Aras kargo ile gümrük işleri uzamadan geliyor. Diğer türlü de sorun yok ama PTT çok yavaş, gelmesi 3 hafta sürebilir.
Anladım, 2 yıl önce sipariş verdiğim kargom hala gelmedi de o yüzden sordum.😀

1635320573404.png

Bu şekilde seçip sipariş vereceğim.

Son düzenleme:
Dün iki tane aldım, eşe dosya hediye için alırken hata verdi. Parayı çekmiş ama sipariş kapalı da kaldı. Müşteri hizmetleri diye bir şey yok ki adamlarda konuşsak.

Kart hatası alanlar Paycell kart ile denesin, aynı Paycell kartım ile 68 TL'lik tornavida setini 6, 12cm kırmızı fanı vergi dahil 9.12 ve 4 Titanyum yüzük + 1 bilekliği de vergi dahil 17 TL'ye aldım. Hepsi de Paycell ile oldu ve hiçbir şekilde hata vermedi.

Papara, Vodafone Pay ve İninal'da ücretsiz hesap açıp ücretsiz bir şekilde sanal kart açabiliyorsun. Papara'da ücretsiz black card da alabilirsin ayrıca.

Hocam tornavida setinin linkini atabilir misiniz bana da öyle bir şey lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı