6.35 TL RGB LED Fırsatı

1. sıradaki, tabii ben 60 TL kupon ile aldım ve o zaman bu ürün 60.50 TL falandı. Kur yüzünden ne hale gelmiş... Yine de 60 TL kupon ile alınır, Türkiye'de benzer kalitede ürünler 100 TL civarında satılıyor. 60 TL bonusu almak için arama kısmına 'Bonus' yazıp aratman yeterli, biraz aşağıda 60 TL kuponu göreceksin. (Daha önce alışveriş yapılmamış hesap için geçerli)
Teşekkür ederim.

1. sıradaki, tabii ben 60 TL kupon ile aldım ve o zaman bu ürün 60.50 TL falandı. Kur yüzünden ne hale gelmiş... Yine de 60 TL kupon ile alınır, Türkiye'de benzer kalitede ürünler 100 TL civarında satılıyor. 60 TL bonusu almak için arama kısmına 'Bonus' yazıp aratman yeterli, biraz aşağıda 60 TL kuponu göreceksin. (Daha önce alışveriş yapılmamış hesap için geçerli)
Sadece bu üründe mi yoksa tüm ürünlerde geçerlimi bu kupon?

@Legendd

Kuponun alt limitini geçmen yeterli, her üründe geçerli yani.

@Nowitzer hocam size attığım link yanlışmış, benim aldığım yer burasıymış. Ürün yine 1 TL'ye geliyor, vergi vs. dahil 10 TL tutar diye düşünüyorum.

Kuponun alt limitini geçmen yeterli, her üründe geçerli yani.
Çok iyi. Fakat fiyatı 60 TL olan ürünlere bakıyorum. Birine tıklayınca fiyatı birden uçuyor. Gamepad bakıyordum. Fiyatları Rusya'da 60 TL ama Türkiye'ye gelmiyor. Çine tıklayınca 200'e uçuyor birden. Çok karışık görseldeki ürünlerden farklı ürünler çıkıyor. Bunu filtreleme var mı?

Kargom Türkiye'ye geldi fakat Aras kargo ile takibini yapamıyorum o LP kodlu kargo numarasını E-ticaret takipten bakıyorum gözükmüyor.
Aras kargo bugün çalışmıyor. Muhtemelen yarın ya da en kötü ihtimal Pazartesi kargonun girişini yaparlar.

takip.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı