6.500 TL ile oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
6500

Rysss

Femtopat
Daha fazla  
Selam, Hawk Fab V4 aldım ve gönderimde hata olduğundan kaynaklı iade ettim. Markaya olan güvenim zedelendiğinden kaynaklı şu an için Hawk almayı düşünmüyorum. Bu bütçeye uygun bir öneriye ihtiyacım var. Yazın terletmeyecek, rahatsız etmeyecek bir koltuğa ihtiyacım var. Bütün gün bilgisayar başındayım önerileri de buna göre yaparsanız sevinirim.

Selam, Hawk Fab V4 aldım ve gönderimde hata olduğundan kaynaklı iade ettim. Markaya olan güvenim zedelendiğinden kaynaklı şu an için Hawk almayı düşünmüyorum. Bu bütçeye uygun bir öneriye ihtiyacım var. Yazın terletmeyecek, rahatsız etmeyecek bir koltuğa ihtiyacım var. Bütün gün bilgisayar başındayım önerileri de buna göre yaparsanız sevinirim.

Marka çok güven vermedi bana, daha önce bu koltuğu deneyimlediniz mi? Yoksa araştırma sonucunda mı öneriyorsunuz?

Marka çok güven vermedi bana, daha önce bu koltuğu deneyimlediniz mi? Yoksa araştırma sonucunda mı öneriyorsunuz?
Zio markasını biliyorsanız bu onların yan firması. Ayrıca arkadaşım bu markanın kratos modelini aldı memnun.

Zio markasını biliyorsanız bu onların yan firması. Ayrıca arkadaşım bu markanın kratos modelini aldı memnun.
Zioyu gördüm hatta bütçeyi biraz daha arttırabilirsem orayıda tercih edebilirim. Yan markaları olduğunu görmek benim için 2. bir seçenek oluşturdu diyebilirim. Zio konusunda siz ne düşünüyorsunuz 7-8K bandına çıkabilirsem önerir misiniz? Yoksa farklı bir marka mı tercih etmeliyim?

Zioyu gördüm hatta bütçeyi biraz daha arttırabilirsem orayı da tercih edebilirim. Yan markaları olduğunu görmek benim için 2. bir seçenek oluşturdu diyebilirim. Zio konusunda siz ne düşünüyorsunuz 7-8K bandına çıkabilirsem önerir misiniz? Yoksa farklı bir marka mı tercih etmeliyim?

Zio'nun en giriş seviyesi bile biraz pahalı ama kaliteliler. Warrior zaten Zio'nun bütçesine çıkamayanlar için var. Tavsiyem Warrior kratos alın. 600TL civarı bütçeye de bir tane visco bel yastığı satın alın.

Bütün cevaplar için teşekkürler. Ofis koltuğu konusunda da yakın çevremden öneriler gelmişti. Ofis koltuğunuda düşünebilirim aslında. Fakat görünüş olarak ofis koltuklarının aşırı sade olması pek hoşuma gitmiyo diyebilirim. Biraz saçma gelebilir ama evet, tek sebebim bu :d

Bütün cevaplar için teşekkürler. Ofis koltuğu konusunda da yakın çevremden öneriler gelmişti. Ofis koltuğunuda düşünebilirim aslında. Fakat görünüş olarak ofis koltuklarının aşırı sade olması pek hoşuma gitmiyor diyebilirim. Biraz saçma gelebilir ama evet, tek sebebim bu :d

Peki hocam size kalmış nasıl isterseniz size siteyi attım oradan bakabilrisiz.

Geri
Yukarı