6-7 bin TL laptop önerisi

Boniform

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazadan önerir misiniz derken Vatan Bilgisayar'ı mı kastettiniz?

Amaç yalnızca film ve ders ise:

Ben Huawei'i ısrarla tavsiye ediyorum. Dediğiniz işleri yaparken kesinlikle üzmez. :)

@kuanbey Acer Nitro serisi daha çok oyun için olan bir seri. O kadar hantal bir cihazı ders ve film izleme amacı güden birine ezberden önerdiğiniz için güldüm. Siz niye ders ve film için öneri isteyen birine Nitro serisinden cihaz önerdiniz? Ezber işi bırakın. :)

Bence nitro serisine bakabilirsin
Bende nitro 5 düşünüyorum
6-7 bin TL arası ders ve film müzik için laptop önerir misiniz? Kendim için istemiyorum. Mağazadan önerir misiniz?
Bu alınır mı sizce?

6-7 bin TL arası ders ve film müzik için laptop önerir misiniz? Kendim için istemiyorum. Mağazadan önerir misiniz?
Bu alınır mı sizce?

Ders ve film içinde olsa ileriye dönük olsun istiyorsan harici ekran kartlı olsa bile dandik kartları alma ileriye dönük en iyi seri nitro 5 denebilir şuan F/P açısından.

Mağazadan derken Vatan gibi şubeleri olan yerleri kastetmiş.

Mağazadan önerir misiniz derken Vatan Bilgisayar'ı mı kastettiniz?

Amaç yalnızca film ve ders ise:

Ben Huawei'i ısrarla tavsiye ediyorum. Dediğiniz işleri yaparken kesinlikle üzmez. :)

@kuanbey Acer Nitro serisi daha çok oyun için olan bir seri. O kadar hantal bir cihazı ders ve film izleme amacı güden birine ezberden önerdiğiniz için güldüm. Siz niye ders ve film için öneri isteyen birine Nitro serisinden cihaz önerdiniz? Ezber işi bırakın. :)

@kuanbey Batarya, taşınabilirlik, ekran kalitesi ve bir çok şeyi de düşünmen gerek. Huawei D16 ekran, batarya performansı ve taşınabilirlik anlamında Nitro serisindeki çoğu cihazı tokatlıyor. Yalnızca güçlü olduğu için bir cihazı her yerde öneremezsin. Arkadaş konuya "ders ve film" için kullanacağını belirtmiş. Yoksa ben de her karşılaştığım konuya o bütçede alınabilecek en iyi donanıma sahip laptopları söyleyebilirim. Lütfen, ezberi bırakın. :)

Arkadaş oyun demiyor. Film, ders gibi günlük işler için arıyor.

Geri
Yukarı