6-7 bin TL laptop önerisi

Bütçem maalesef ki 6-7 bin TL arası. Laptoptan istediğim şey Valorant'ta Low ayarlarda 70 80FPS verebilmesi ve üniversite için işlerimi halledebileceğim bir bilgisayardır.
Bahsettiğin fiyatlardaki sıfır laptoplar genel olarak 30- 50 fps arası değer verir. Temiz ikinci el cihazlara yönelmeni tavsiye ederim 70-80 fps için. . 30-50 fps eğer sorun olmaz dersen bunu tavsiye ederim.

Bahsettiğin fiyatlardaki sıfır laptoplar genel olarak 30- 50 FPS arası değer verir. Temiz ikinci el cihazlara yönelmeni tavsiye ederim 70-80 FPS için. 30-50 FPS eğer sorun olmaz dersen bunu tavsiye ederim.

Hangi oyunda 50-70 FPS? Ayrıca önerdiğin laptopa baktın mı hiç Celeron işlemci ve 4 GB RAM'i var. Bu fiyata asla alınmaz. Ve hiçbir güzel oyunda 30-50 FPS vermez.

Tamam ama bu laptopun aynısı 400-500 seviyesinde satılıyor. Ayrıca benim önerdiğim laptoplar 1080p düşük ayarlarda CS:GO Valorant gibi oyunları 50 FPS civarı oynatabilir.

Senin önerilerini görmemiştim pardon daha yeni fark ettim aynen senin paylaştıkların daha iyi o konuda haklısın. Benimkisi sadece öneriydi.😊

Valorant'ta Low ayarlarda 70 80FPS verebilmesi ve üniversite için işlerimi halledebileceğim bir bilgisayar
Yani o fiyat aralığına çok iyi şeyler çıkmaz. Şimdi 2.el bir şey önersemde aile tarafında çok iyi sonuç alamazsınız diye 1280x720 veya 1366x768 çözünürlükte en düşük ayarlarda 50-60 FPS arası oynarım derseniz ve temiz bir laptop olsun diyorsanız şöyle buyrun.

Yeni konular

Geri
Yukarı