6.868 TL Ryzen 5 2600x RTX 2070 Sistem toplama

dragunov

Decapat
Ryzen 5 2600x İşlemci
Gigabyte B450M S2H Anakart
X2 Corsair vengeance LPX 8GB Ram
Zotac Gaming RTX 2070 Mini Ekran kartı
James Donkey JD512 SSD
Cooler Master RC-MCB-B501L-KN 600W Kasa
Seagate Skyhawk 2TB HDD

Toplam : 6.868 TL

Sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir, Alınır mı yoksa aynı fiyata daha iyisi de toplanabilir mi?

Ucuz etin yahnisi bu SSD'yi alan bazı arkadaşlar şimdiden uyum sorunu yaşamaya başladılar gibi. Ben şimdilik iki konu gördüm, burada paylaşacağım. Siz de benzer vaka olunca bu konu altında paylaşın:
James Donkey SSD tavsiye etmiyorum. Verileriniz, eşeğe emanet edecek kadar değersiz değildir.

James Donkey SSD'lerden uzak durun.

Şahsen ben 5700XT'li sistemi öneririm.

.

Bir göz at istersen. 5700XT'nin rakibi 2070SUPER. 2020 güncellemesiyle karttaki driver sorunlarının da çoğu kalkmış bulunuyor. Ben önümüzde ki hafta siparişimi geçiyorum.

Driver sorunlarının kalktığına dair yazıyı da ek olarak paylaşıyorum. Kesinlikle 5700XT'li sisteme yönelmelisin. İşlemci 3600 yap anakart değiştir bak keyfine gücün tadına var.

Driver sorunlarının kalktığına dair yazıyı da ek olarak paylaşıyorum. Kesinlikle 5700XT'li sisteme yönelmelisin. İşlemci 3600 yap anakart değiştir bak keyfine gücün tadına var.
Mantıklı görünüyor, göz atacağım teşekkürler..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı