6 adet oyun ne kadar yer kaplar?

Mehmet927

Centipat
Daha fazla  
Liste şeklinde aşağıya yazacağım oyunlar diskte ne kadar yer kaplıyor ve kaç GB indiriyor? Kapladığı yer hakkında net bir bilgi vermeniz gerekiyor çünkü ona göre bir hesap yapacağım.

• Red Dead Redemption 2
• CoD World War 2
• Battlefield 2042
• World War Z
• Chivalry 2
• CS:GO

Liste şeklinde aşağıya yazacağım oyunlar diskte ne kadar yer kaplıyor ve kaç GB indiriyor? Kapladığı yer hakkında net bir bilgi vermeniz gerekiyor çünkü ona göre bir hesap yapacağım.

• Red Dead Redemption 2
• CoD World War 2
• Battlefield 2042.
• World War Z
• Chivalry 2
• CS:GO

Hepsine Steam üzerinden bakabilirsin.

380 çıktı emin değilim.

Bilgisayarınıza RDR 2 yüklemek için 150 GB,Call of Duty World War 2 için 90GB,Battlefield2042 için 50GB,wwz için 50GB,Chivalry 2 için 35GB, CS:GO için 32 GB boş yer olması gerekmektedir. Diskinizde toplam 407GB boş alanınız olması lazım.

Hepsine Steam üzerinden bakabilirsin.
Bilgisayarınıza RDR 2 yüklemek için 150 GB,Call of Duty World War 2 için 90GB,Battlefield2042 için 50GB,wwz için 50GB,Chivalry 2 için 35GB, CS:GO için 32 GB boş yer olması gerekmektedir. Diskinizde toplam 407GB boş alanınız olması lazım.
380 çıktı emin değilim.
Googleden baktığıma göre minimum 400 GB yeter galiba.
Mağaza anasayfası üzerinden bakıp o vereceğiniz bilgilere bende ulaşırım şuradan örnek vereyim RDR 2 mağaza sayfasında 150GB istiyor ama oyun indikten sonra 120GB yer kaplıyor olay tam olarak bu ben indikten sonra ki kapladığı alanı öğrenmek istiyorum çünkü 360GB boş alanım var eğer tüm oyunlar inerse gidip boş yere SSD almayayım diyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı