6 Ay Mining Yapılmış RX 570 Alınır Mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Emin olma dostum. :)

İşlemciyi Türkiye'den mi alacaksın? Aliexpress'te 130 140 TL civarında. Fiyatlar baya uçmuş ama ben 90 TL ye almıştım. Eğer istersen benim sistem gibi toplayabilirsin. GTX 960 2 GB ve Xeon X3440 ikilisini kullanıyorum ve performans gerçekten çok güzel. 370 TL ye almıştım Aliexpress'ten GTX 960'ı.
Videoda ki darboğazdan haberiniz vardır umarım?

@Kdr454 700 tl ye Gtx970 ekran kartları bulunuyor 2.el olarak istersen onlara bakabilirisn rx580 le arasında %10-%15 performans farkı oluyor.
393919
küçük bi pazarlıkla 700 tl ye düşürebilirsin veya daha çok ilan var onlara göz atabilirsin.

Sadece Battlefield olmasa gerek, stok hızda x3440 ile RX570 kullanmak saçmalık olur.
Stok hızda darboğaz zaten olacaktır. 3.6 MHz'lerde çok rahat besleyebiliyor ekran kartını. Ve Dolar eğer 6 TL gibi bir civarda olmasaydı 1500 TL yerine bu sistemi 800 TL gibi bir fiyata toplayabilirdik. Ben bu videolara göz gezdirdiğimde işlemciler 60 65 TL idi pek güvenememiştim Aliexpress'e fakat TL deki düşüş beni buna zorladığı için aldım ve 95 TL iken almıştım bu işlemciyi. 4 5 ay oldu yanlış hatırlamıyorsam ve gerçekten etkileyici bir performansı var. Keşke videoları ilk gördüğümde alsaymışım dedirtti bana.

Kısa da bir not düşeyim işlemci için kule tipi bir soğutucu alırsanız tam yükte 60 65 derece üstüne çıkmıyor sıcaklıklar. Boşta 30 35 derece 3.6 MHz'de.

@Kdr454 700 tl ye Gtx970 ekran kartları bulunuyor 2.el olarak istersen onlara bakabilirisn rx580 le arasında %10-%15 performans farkı oluyor.
Eki Görüntüle 393919küçük bi pazarlıkla 700 tl ye düşürebilirsin veya daha çok ilan var onlara göz atabilirsin.
Teşekkürler doğru diyorsun gtx 960 ile 970 in arasındaki fark çok mu?

Stok hızda darboğaz zaten olacaktır. 3.6 MHz'lerde çok rahat besleyebiliyor ekran kartını. Ve Dolar eğer 6 TL gibi bir civarda olmasaydı 1500 TL yerine bu sistemi 800 TL gibi bir fiyata toplayabilirdik. Ben bu videolara göz gezdirdiğimde işlemciler 60 65 TL idi pek güvenememiştim Aliexpress'e fakat TL deki düşüş beni buna zorladığı için aldım ve 95 TL iken almıştım bu işlemciyi. 4 5 ay oldu yanlış hatırlamıyorsam ve gerçekten etkileyici bir performansı var. Keşke videoları ilk gördüğümde alsaymışım dedirtti bana.

Kısa da bir not düşeyim işlemci için kule tipi bir soğutucu alırsanız tam yükte 60 65 derece üstüne çıkmıyor sıcaklıklar. Boşta 30 35 derece 3.6 MHz'de.
Bende biliyorum O.C ile beslediğini, konuyu okumadan yorum yazmışssınız. Konu sahibinin Anakartı O.C desteklemiyor.
Teşekkürler doğru diyorsun gtx 960 ile 970 in arasındaki fark çok mu?
Evet GTX 970 çok daha güçlü bir kart.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı